Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa James Pollard sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
James Pollard: ostajien näkymä
Ostajat avaavat The London-manchester Stage Coach -teoksen useammin kuin mikään muu James Pollard -taiteilijan maalaus: 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 17% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London ja Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn. James Pollard sai yhteensä 2 000 käyntiä: 700 taiteilijasivulla ja 1 300 maalauksissa. Kasvu hidastui: Lok 2026 oli 67% vähemmän käyntejä kuin Syy 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 100 vierailua. Mieltymys on selvä: Voimakas (Kontrasti) saa 44% käynneistä, mutta se on vain 18% luettelosta.
James Pollard: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
James Pollard -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
The London-manchester Stage Coach
300 käyntiä · 16,7%
-
2
An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn
200 käyntiä · 11,1%
-
4
The clapton association omnibus
100 käyntiä · 5,6%
-
5
Coursers Taking The Field At Hatfield Park, Hertfordshire, The Seat Of The Marquess Of Salisbury
100 käyntiä · 5,6%
-
6
The St Albans Grand Steeplechase -
100 käyntiä · 5,6%
-
7
The Omnibus, Livery And Bait Stables At The White Swan Inn
100 käyntiä · 5,6%
-
8
The Halfway House - A Mail Coach Outside The 'greyhounds Inn'
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Edinburgh and London Royal Mail
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Upper Clapton Omnibus
100 käyntiä · 5,6%
Miten James Pollard -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 600 |
| Elo 2026 | 100 | 300 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Miten James Pollard -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä James Pollard -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 5,6% |
| Pehmeä varjo | 42,0% | 27,8% |
| Pehmeä valoisuus | 24,0% | 44,4% |
| Kirkas tasapaino | 24,0% | 22,2% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 12,0% | 16,7% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 44,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 32,0% | 27,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 16,0% | 11,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 54,5% | 70,6% |
| Neutraalit sävyt | 27,3% | 29,4% |
| Tumma | 15,9% | 0,0% |
| Metallinhohto | 2,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 58,0% | 44,4% |
| Voimakas | 20,0% | 33,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 26,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 22,2% |
| Voimakas | 18,0% | 44,4% |
| Lausunto | 34,0% | 22,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 22,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 5,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 61,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 26,0% | 11,1% |
Mitkä James Pollard -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Thumb with Peter Brown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outside the Pike and Anchor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schooling A Pair In A Brake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Of The Mail Coache… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Omnibus, Livery And Bai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Derby, Bloomsbury Beati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to Glasgow Mail Coac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke Of Wellington Insp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Halfway House - A Mail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Millä kielillä James Pollard -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä James Pollard saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 600 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 700 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 900 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 1 000 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta James Pollard palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä James Pollard -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- The London-manchester Stage Coach: 300 katselukertaa, 17% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on James Pollard -yleisön koko?
- 2 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla ja 1 300 maalauksissa.
Minkä tyyliset James Pollard -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Voimakas (Kontrasti) -maalaukset: 44% vierailuista, 18% luettelosta.