Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Frans Van Dael sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Frans Van Dael: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Basket of Fruit -teoksen useammin kuin mikään muu Jan Frans Van Dael -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 17% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Flower Piece ja VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES. Jan Frans Van Dael sai yhteensä 1 300 käyntiä: 400 taiteilijasivulla ja 900 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 67% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 900 vierailua. Mieltymys on selvä: Tumma (Valoisuus) saa 100% käynneistä, mutta se on vain 84% luettelosta.
Jan Frans Van Dael: 9 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Jan Frans Van Dael -taiteilijan 9 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Basket of Fruit, 1801
200 käyntiä · 16,7%
-
2
Flower Piece
200 käyntiä · 16,7%
-
3
VASE DE FLEURS, RAISINS ET PECHES
200 käyntiä · 16,7%
-
4
Flower Still-Life, 1811
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Glorieuze Stilleven Met Bloemen Op Een Stenen Borstwering
100 käyntiä · 8,3%
-
6
Roses et papillons
100 käyntiä · 8,3%
-
7
Flower Piece Or Offering To Flora
100 käyntiä · 8,3%
-
8
A Still Life Of A Fritillaria Imperialis
100 käyntiä · 8,3%
-
9
Vase Of Flowers
100 käyntiä · 8,3%
Miten Jan Frans Van Dael -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 700 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Miten Jan Frans Van Dael -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Jan Frans Van Dael -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 84,2% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 10,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 5,3% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 26,3% | 25,0% |
| Hienovaraiset värit | 31,6% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 42,1% | 41,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 63,2% | 66,7% |
| Tasapainoinen | 36,8% | 33,3% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,5% | 16,7% |
| Pehmeä | 36,8% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 26,3% | 33,3% |
| Voimakas | 21,1% | 16,7% |
| Lausunto | 5,3% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 5,3% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 21,1% | 16,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,8% | 25,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 57,9% | 58,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä Jan Frans Van Dael -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| VASE DE FLEURS, RAISINS ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| A Still Life Of Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece Or Offering To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Basket Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase Of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Vase Of Flowers On A Ledge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Jan Frans Van Dael -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 50,0% |
| englanti | 100 | 50,0% |
Kuinka monta käyntiä Jan Frans Van Dael saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 100 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 100 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 100 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Jan Frans Van Dael palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Jan Frans Van Dael -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Basket of Fruit: 200 katselukertaa, 17% katseluista. 9 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Jan Frans Van Dael -yleisön koko?
- 1 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 900 maalauksissa.
Minkä tyyliset Jan Frans Van Dael -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Tumma (Valoisuus) -maalaukset: 100% vierailuista, 84% luettelosta.