Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan maalaus on Operation: 400 katselukertaa, mikä on 44% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient ja A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory. Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen keräsi yhteensä 2 700 käyntiä, joista 1 900 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 900 vierailua. Ostajat suosivat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 78% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 48%.
Ostajat avaavat eniten 6 maalausta taiteilijalta Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 6 Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Operation, 1740
400 käyntiä · 44,4%
-
2
Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient
100 käyntiä · 11,1%
-
3
A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Tooth Extraction
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Tavern Scene
100 käyntiä · 11,1%
-
6
A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit
100 käyntiä · 11,1%
Kuinka paljon kiinnostusta Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 1 300 | 600 |
| Elo 2026 | 300 | 0 |
| Syy 2026 | 300 | 0 |
Kuinka usein Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 74,2% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 6,5% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 3,2% | 0,0% |
| Valoisa | 16,1% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 38,7% | 22,2% |
| Hienovaraiset värit | 48,4% | 77,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,9% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 72,4% | 100,0% |
| Monokromaattinen | 13,8% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 13,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 67,7% | 88,9% |
| Tasapainoinen | 19,4% | 11,1% |
| Voimakas | 12,9% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 67,7% | 77,8% |
| Pehmeä | 19,4% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 12,9% | 0,0% |
| Lausunto | 0,0% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,2% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 9,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 9,7% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 58,1% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 19,4% | 44,4% |
Mitkä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| At The Painter's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nterior With A Surgeon And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Patrician Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert In An Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Surgeon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Visiting An Alchemis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior with a Medical Pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 50,0% |
| unkari | 100 | 50,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Operation on suosituin 400 vierailulla (44% Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 6 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen herättää?
- 2 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 900 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Jan Josef Horemans Van Van De Ääremäinen -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 78% käynneistä 48% luettelosta.