Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jan Siberechts sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jan Siberechts: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Henley on Thames from the Wargrave Road, Oxfordshire -teoksen useammin kuin mikään muu Jan Siberechts -taiteilijan maalaus: 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 33% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat The Market Garden ja A Cowherd passing a Horse and Cart in a Stream. Jan Siberechts sai yhteensä 2 000 käyntiä: 700 taiteilijasivulla ja 1 300 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 500 vierailua. Mieltymys on selvä: Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) saa 33% käynneistä, mutta se on vain 4% luettelosta.
Jan Siberechts: 8 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Jan Siberechts -taiteilijan 8 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Henley on Thames from the Wargrave Road, Oxfordshire, 1698
500 käyntiä · 33,3%
-
2
The Market Garden, 1664
200 käyntiä · 13,3%
-
3
A Cowherd passing a Horse and Cart in a Stream
200 käyntiä · 13,3%
-
4
An extensive river landscape probably derbyshire
200 käyntiä · 13,3%
-
5
The Ford, 1672
100 käyntiä · 6,7%
-
6
Figures With A Cart And Horses Fording A Stream
100 käyntiä · 6,7%
-
7
Crossing a Creek, 1669
100 käyntiä · 6,7%
-
8
Pastoral Scene, 1670
100 käyntiä · 6,7%
Miten Jan Siberechts -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 100 |
| Hei 2026 | 600 | 900 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
Miten Jan Siberechts -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Jan Siberechts -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Levollinen | 55,6% | 50,0% |
| Elegantti | 11,1% | 25,0% |
| Romanttinen | 11,1% | 25,0% |
| Seesteinen | 22,2% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 55,6% | 0,0% |
| Rauhallinen | 22,2% | 50,0% |
| Pohtiva | 22,2% | 50,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 21,7% | 20,0% |
| Pehmeä varjo | 56,5% | 53,3% |
| Pehmeä valoisuus | 21,7% | 26,7% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 39,1% | 40,0% |
| Hienovaraiset värit | 47,8% | 46,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 13,0% | 13,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 56,5% | 53,3% |
| Tasapainoinen | 43,5% | 46,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 4,3% | 6,7% |
| Tasapainoinen | 8,7% | 0,0% |
| Voimakas | 21,7% | 0,0% |
| Lausunto | 65,2% | 93,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,7% | 20,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 13,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 4,3% | 33,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 56,5% | 46,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 17,4% | 0,0% |
Mitkä Jan Siberechts -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA TOILETTE AU BORD DE L'EAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherdess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of a House and its Est… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Market Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Ford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Rainbow, Hen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing a Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The wager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Jan Siberechts -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Jan Siberechts saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Jan Siberechts palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Jan Siberechts -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Henley on Thames from the Wargrave Road, Oxfordshire: 500 katselukertaa, 33% katseluista. 8 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Jan Siberechts -yleisön koko?
- 2 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla ja 1 300 maalauksissa.
Minkä tyyliset Jan Siberechts -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) -maalaukset: 33% vierailuista, 4% luettelosta.