Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jean-Jacques Henner sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jean-Jacques Henner: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Jean-Jacques Henner -taiteilijan maalaus on The Reading: 800 katselukertaa, mikä on 27% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Melancholy ja La fontaine. Jean-Jacques Henner keräsi yhteensä 3 400 käyntiä, joista 1 000 taiteilijan sivulla ja 2 400 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 200% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 2 100 vierailua. Ostajat selaavat tietokoneet (68%), puhelimet (21%) ja tabletit (12%). Ostajat suosivat Monokromaattinen (Värin voimakkuus): 93% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 74%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Jean-Jacques Henner
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Jean-Jacques Henner -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
The Reading
800 käyntiä · 26,7%
-
2
Melancholy
700 käyntiä · 23,3%
-
3
La fontaine
300 käyntiä · 10,0%
-
4
Study of a woman in red
200 käyntiä · 6,7%
-
5
Nude lying down
200 käyntiä · 6,7%
-
6
Portrait of a Lady
100 käyntiä · 3,3%
-
7
Portrait of a Woman
100 käyntiä · 3,3%
-
8
Reclining Nude
100 käyntiä · 3,3%
-
9
Donna sul divano nero
100 käyntiä · 3,3%
-
10
Chaste susanna
100 käyntiä · 3,3%
Kuinka paljon kiinnostusta Jean-Jacques Henner saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 600 | 1 500 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 300 | 600 |
Kuinka usein Jean-Jacques Henner -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Jean-Jacques Henner -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 82,9% | 96,7% |
| Pehmeä varjo | 11,4% | 3,3% |
| Pehmeä valoisuus | 5,7% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 51,4% | 53,3% |
| Hienovaraiset värit | 37,1% | 46,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,4% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 74,3% | 93,3% |
| Tasapainoinen | 25,7% | 6,7% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 14,3% | 0,0% |
| Pehmeä | 17,1% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 14,3% | 3,3% |
| Voimakas | 14,3% | 26,7% |
| Lausunto | 40,0% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 22,9% | 30,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 11,4% | 20,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,6% | 26,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,9% | 20,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,3% | 3,3% |
Mitkä Jean-Jacques Henner -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marie-Louise Pasteur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeanne Pasteur, née Boutroux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Levite of Ephraim and h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasteur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alsatian Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Woman Praying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| Melancholy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| A Red haired Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ostajat selaavat Jean-Jacques Henner?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 300 | 67,6% |
| puhelimet | 700 | 20,6% |
| tabletit | 400 | 11,8% |
Millä kielillä Jean-Jacques Henner -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 100 | 33,3% |
| italia | 100 | 33,3% |
| ruotsi | 100 | 33,3% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Jean-Jacques Henner -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 500 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 200 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Jean-Jacques Henner: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Jean-Jacques Henner -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- The Reading on suosituin 800 vierailulla (27% Jean-Jacques Henner -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Jean-Jacques Henner herättää?
- 3 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 000 taiteilijan sivulla ja 2 400 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Jean-Jacques Henner?
- Ostajat selaavat tietokoneet (68%), puhelimet (21%) ja tabletit (12%); tietokoneet muodostaa 68% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Jean-Jacques Henner -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Monokromaattinen (Värin voimakkuus): 93% käynneistä 74% luettelosta.