Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa John Duvall sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
John Duvall: ostajien näkymä
Ostajat avaavat 'Friday' with Jockey on a Racecourse -teoksen useammin kuin mikään muu John Duvall -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 20% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat A Common Lot with a Pony, Donkeys and Sheep ja Suffolk Show in Christchurch Park. John Duvall sai yhteensä 1 100 käyntiä: 400 taiteilijasivulla ja 700 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 800 vierailua. Mieltymys on selvä: Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) saa 90% käynneistä, mutta se on vain 42% luettelosta.
John Duvall: 6 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
John Duvall -taiteilijan 6 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
'Friday' with Jockey on a Racecourse, 1883
200 käyntiä · 20,0%
-
2
A Common Lot with a Pony, Donkeys and Sheep, 1886
200 käyntiä · 20,0%
-
3
Suffolk Show in Christchurch Park, 1869
200 käyntiä · 20,0%
-
4
'Golden Pippin' in a Loosebox
200 käyntiä · 20,0%
-
5
Unnamed Horse
100 käyntiä · 10,0%
-
6
'Akbar Khan'
100 käyntiä · 10,0%
Miten John Duvall -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 100 | 200 |
Miten John Duvall -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä John Duvall -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 29,2% | 40,0% |
| Pehmeä varjo | 37,5% | 30,0% |
| Pehmeä valoisuus | 33,3% | 30,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 8,3% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 20,8% | 10,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 41,7% | 90,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 20,8% | 0,0% |
| Voimakas väri | 8,3% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 62,5% | 70,0% |
| Tumma | 33,3% | 20,0% |
| Neutraalit sävyt | 4,2% | 10,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 25,0% | 30,0% |
| Tasapainoinen | 58,3% | 70,0% |
| Voimakas | 16,7% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,3% | 20,0% |
| Pehmeä | 20,8% | 40,0% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 0,0% |
| Voimakas | 25,0% | 30,0% |
| Lausunto | 37,5% | 10,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,5% | 10,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 54,2% | 50,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,8% | 40,0% |
Mitkä John Duvall -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Friday' with Jockey on a R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| John Bunyan in Bedford Gaol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frederick Worts (b.1806) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Frederick Worts (née El… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Suffolk Show in Christchurc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cup Bearer II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Common Lot with a Pony, D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| 'Hungerford Mare' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kentish Plough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Akbar Khan' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä John Duvall -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 300 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä John Duvall saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 500 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 400 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 600 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 500 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 800 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 600 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 900 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 700 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta John Duvall palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä John Duvall -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- 'Friday' with Jockey on a Racecourse: 200 katselukertaa, 20% katseluista. 6 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on John Duvall -yleisön koko?
- 1 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 700 maalauksissa.
Minkä tyyliset John Duvall -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) -maalaukset: 90% vierailuista, 42% luettelosta.