Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa John Guthrie Spence Smith sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
John Guthrie Spence Smith: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu John Guthrie Spence Smith -taiteilijan maalaus on A Midlothian Farm: 200 katselukertaa, mikä on 18% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: John Knox's House, High Street, Edinburgh ja Old Perth Buildings. John Guthrie Spence Smith keräsi yhteensä 1 100 käyntiä, joista 200 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 100% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 000 vierailua. Ostajat suosivat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 91% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 56%.
Ostajat avaavat eniten 9 maalausta taiteilijalta John Guthrie Spence Smith
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 9 John Guthrie Spence Smith -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
A Midlothian Farm, 1925
200 käyntiä · 18,2%
-
2
John Knox's House, High Street, Edinburgh, 1929
200 käyntiä · 18,2%
-
3
Old Perth Buildings, 1932
100 käyntiä · 9,1%
-
4
The Croft, Anstruther, 1920
100 käyntiä · 9,1%
-
5
Red Roofs
100 käyntiä · 9,1%
-
6
Mowbray House, High Street, Edinburgh, 1930
100 käyntiä · 9,1%
-
7
St Monance Kirk, 1930
100 käyntiä · 9,1%
-
8
St Monance Kirk, 1950
100 käyntiä · 9,1%
-
9
Standing Female Nude
100 käyntiä · 9,1%
Kuinka paljon kiinnostusta John Guthrie Spence Smith saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 800 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein John Guthrie Spence Smith -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia John Guthrie Spence Smith -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 11,6% | 18,2% |
| Pehmeä varjo | 30,2% | 27,3% |
| Pehmeä valoisuus | 48,8% | 45,5% |
| Kirkas tasapaino | 9,3% | 9,1% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,9% | 18,2% |
| Hienovaraiset värit | 48,8% | 72,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 27,9% | 9,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,3% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 52,9% | 33,3% |
| Maanläheinen | 41,2% | 66,7% |
| Tumma | 5,9% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 18,6% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 79,1% | 81,8% |
| Voimakas | 2,3% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 2,3% | 0,0% |
| Pehmeä | 48,8% | 45,5% |
| Tasapainoinen | 20,9% | 0,0% |
| Voimakas | 25,6% | 54,5% |
| Lausunto | 2,3% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 18,6% | 9,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 2,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 55,8% | 90,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,9% | 0,0% |
Mitkä John Guthrie Spence Smith -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bakehouse Close | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cir Mhor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Perth Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Croft, Anstruther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Abbey Ruins, St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Preston Kirk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Craigmillar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm Cottages, Ceres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä John Guthrie Spence Smith -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä John Guthrie Spence Smith -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
John Guthrie Spence Smith: usein kysytyt kysymykset
Mitkä John Guthrie Spence Smith -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- A Midlothian Farm on suosituin 200 vierailulla (18% John Guthrie Spence Smith -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 9 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta John Guthrie Spence Smith herättää?
- 1 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä John Guthrie Spence Smith -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 91% käynneistä 56% luettelosta.