Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa John Macwhirter sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
John Macwhirter: merkitykselliset luvut
Night, most glorious night, thou wert not made for slumber on John Macwhirter -taiteilijan katsotuin maalaus: 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 12% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Constantinople ja Love among the Roses. Yhteensä 2 100 vierailua: 800 taiteilijan sivulla ja 1 300 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 400 käyntiä). Tumma (Väripaletti) on suosituin tyyli: 30% vierailuista, 6% luettelosta.
Katsotuimmat 10 John Macwhirter -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on John Macwhirter -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Night, most glorious night, thou wert not made for slumber
200 käyntiä · 11,8%
-
2
Constantinople
200 käyntiä · 11,8%
-
3
Love among the Roses
100 käyntiä · 5,9%
-
4
Scotch firs, rothiemurchus
100 käyntiä · 5,9%
-
5
The fisherman's haven, st monans, fifeshire
100 käyntiä · 5,9%
-
6
'Night, most glorious night
100 käyntiä · 5,9%
-
7
A highland harvest
100 käyntiä · 5,9%
-
8
Autumn in the Highlands
100 käyntiä · 5,9%
-
9
Highland scene
100 käyntiä · 5,9%
-
10
An highland loch
100 käyntiä · 5,9%
Mikä on John Macwhirter-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 700 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 300 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 100 | 100 |
Kuinka monta kävijää John Macwhirter -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat John Macwhirter maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,0% | 5,9% |
| Pehmeä varjo | 22,0% | 17,6% |
| Pehmeä valoisuus | 44,0% | 52,9% |
| Kirkas tasapaino | 28,0% | 23,5% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 14,0% | 5,9% |
| Hienovaraiset värit | 56,0% | 29,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 24,0% | 41,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,0% | 23,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 58,8% | 40,0% |
| Maanläheinen | 32,4% | 20,0% |
| Tumma | 5,9% | 30,0% |
| Luonnonläheinen | 2,9% | 10,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,0% | 11,8% |
| Tasapainoinen | 70,0% | 64,7% |
| Voimakas | 10,0% | 23,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,0% | 5,9% |
| Tasapainoinen | 14,0% | 17,6% |
| Voimakas | 26,0% | 29,4% |
| Lausunto | 48,0% | 47,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 11,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,0% | 5,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,0% | 52,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 22,0% | 29,4% |
Miten John Macwhirter -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Highland scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| June in the Austrian Tyrol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The valley of Slaughter, Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Tummel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An autumn evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spindrift | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cornfield with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silver birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on John Macwhirter -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä John Macwhirter -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 200 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 100 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 200 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 100 |
| su 15 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 100 |
| su 22 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 100 |
John Macwhirter-kyselyt
Mikä on John Macwhirterin katsotuin maalaus?
- Night, most glorious night, thou wert not made for slumber, jolla on 200 vierailua tai 12% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä John Macwhirter saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (800 taiteilijan sivulla, 1 300 maalauksissa).
Onko jokin John Macwhirter tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tumma (Väripaletti): 30% vierailuista suhteessa 6% luettelosta.