Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa John Melhuish Strudwick sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
John Melhuish Strudwick: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu John Melhuish Strudwick -taiteilijan maalaus on Isabella and the Pot of Basil: 100 katselukertaa, mikä on 12% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Circle of Scylla ja Circe And Scylla. John Melhuish Strudwick keräsi yhteensä 1 500 käyntiä, joista 700 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 200% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 800 vierailua. Ostajat suosivat Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia): 75% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 30%.
Ostajat avaavat eniten 8 maalausta taiteilijalta John Melhuish Strudwick
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 8 John Melhuish Strudwick -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Isabella and the Pot of Basil
100 käyntiä · 12,5%
-
2
Circle of Scylla
100 käyntiä · 12,5%
-
3
Circe And Scylla
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Acrasia
100 käyntiä · 12,5%
-
5
The Gentle Music Of A Byegone Day
100 käyntiä · 12,5%
-
6
In The Golden Days
100 käyntiä · 12,5%
-
7
Love And Time
100 käyntiä · 12,5%
-
8
Study Of A Young Girl In Profile To The Right
100 käyntiä · 12,5%
Kuinka paljon kiinnostusta John Melhuish Strudwick saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 200 | 100 |
| Hei 2026 | 400 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
Kuinka usein John Melhuish Strudwick -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia John Melhuish Strudwick -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 39,4% | 25,0% |
| Pehmeä varjo | 30,3% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 24,2% | 12,5% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 6,1% | 12,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 21,2% | 12,5% |
| Hienovaraiset värit | 21,2% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,3% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 24,2% | 37,5% |
| Voimakas väri | 3,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 58,6% | 28,6% |
| Tumma | 27,6% | 42,9% |
| Monokromaattinen | 6,9% | 14,3% |
| Neutraalit sävyt | 6,9% | 14,3% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,3% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 42,4% | 62,5% |
| Voimakas | 27,3% | 12,5% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 12,1% | 12,5% |
| Pehmeä | 33,3% | 37,5% |
| Tasapainoinen | 12,1% | 12,5% |
| Voimakas | 24,2% | 25,0% |
| Lausunto | 18,2% | 12,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 15,2% | 12,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 9,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 18,2% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 27,3% | 12,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 30,3% | 75,0% |
Mitkä John Melhuish Strudwick -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virgin And Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circle of Scylla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Isabella and the Pot of Bas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Evensong, St. Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Cecilia - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ode to Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Circe And Scylla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oh, Swallow, Swallow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä John Melhuish Strudwick -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä John Melhuish Strudwick -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 200 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 200 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
John Melhuish Strudwick: usein kysytyt kysymykset
Mitkä John Melhuish Strudwick -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Isabella and the Pot of Basil on suosituin 100 vierailulla (12% John Melhuish Strudwick -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 8 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta John Melhuish Strudwick herättää?
- 1 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä John Melhuish Strudwick -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Yhtenäinen väripaletti (Väriharmonia): 75% käynneistä 30% luettelosta.