Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa John Syer sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
John Syer: merkitykselliset luvut
The Avon From Shirehampton Park on John Syer -taiteilijan katsotuin maalaus: 500 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 21% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat River Scene With Bridge And Rocky Pool ja Porlock Road And Doone Valley. Yhteensä 2 300 vierailua: 600 taiteilijan sivulla ja 1 700 maalauksissa. Lasku 67% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 300 käyntiä). Maanläheinen (Väripaletti) on suosituin tyyli: 82% vierailuista, 46% luettelosta.
Katsotuimmat 10 John Syer -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on John Syer -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
The Avon From Shirehampton Park
500 käyntiä · 20,8%
-
2
River Scene With Bridge And Rocky Pool
300 käyntiä · 12,5%
-
3
Porlock Road And Doone Valley
300 käyntiä · 12,5%
-
4
A Surrey Mill Stream
300 käyntiä · 12,5%
-
5
Watermill
200 käyntiä · 8,3%
-
6
A Welsh Waterfall
100 käyntiä · 4,2%
-
7
Shipping Off Mumbles
100 käyntiä · 4,2%
-
8
Valley Of The Neath
100 käyntiä · 4,2%
-
9
Figures On A Road In Woods
100 käyntiä · 4,2%
-
10
On The Lyd
100 käyntiä · 4,2%
Mikä on John Syer-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 1 100 |
| Elo 2026 | 200 | 400 |
| Syy 2026 | 100 | 200 |
| Lok 2026 | 100 | 0 |
Kuinka monta kävijää John Syer -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat John Syer maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 24,0% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 48,0% | 41,7% |
| Kirkas tasapaino | 26,0% | 8,3% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 22,0% | 4,2% |
| Hienovaraiset värit | 32,0% | 41,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 36,0% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 4,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 46,2% | 81,8% |
| Neutraalit sävyt | 46,2% | 13,6% |
| Tumma | 7,7% | 4,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 16,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 70,0% | 95,8% |
| Voimakas | 14,0% | 4,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 12,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 8,3% |
| Voimakas | 32,0% | 41,7% |
| Lausunto | 36,0% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 4,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 2,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,0% | 4,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 58,0% | 91,7% |
Miten John Syer -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View Of College Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Porlock Road And Doone Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Stepping Stones, Bettws-y-C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waiting For The Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Scene With Figures… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Among The Rushes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures On A Road In Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Redcliff Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valley Of The Neath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Shipwreck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on John Syer -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä John Syer -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
John Syer-kyselyt
Mikä on John Syerin katsotuin maalaus?
- The Avon From Shirehampton Park, jolla on 500 vierailua tai 21% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä John Syer saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 1 700 maalauksissa).
Onko jokin John Syer tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Maanläheinen (Väripaletti): 82% vierailuista suhteessa 46% luettelosta.