Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 561teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Joos de Momper Mitä ostajat katsovat

1564 – 1635

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Joos de Momper sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Joos de Momper: ostajien näkymä

Ostajat avaavat Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome -teoksen useammin kuin mikään muu Joos de Momper -taiteilijan maalaus: 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 8% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Landscape with Grotto ja Mountain Scene with Bridges. Joos de Momper sai yhteensä 5 900 käyntiä: 1 100 taiteilijasivulla ja 4 800 maalauksissa. Kasvu on positiivista: Syy 2026 aikana käyntimäärät olivat 200% suuremmat kuin Elo 2026 aikana. Paras kuukausi oli Hei 2026: 5 500 vierailua. Vierailut laitteittain: tietokoneet (93%), puhelimet (5%) ja tabletit (2%). Mieltymys on selvä: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) saa 58% käynneistä, mutta se on vain 39% luettelosta.

Joos de Momper: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin

Joos de Momper -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome 1 Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome 400 käyntiä · 8,3%
  2. Landscape with Grotto 2 Landscape with Grotto, 1600 300 käyntiä · 6,2%
  3. Mountain Scene with Bridges 3 Mountain Scene with Bridges, 1600 300 käyntiä · 6,2%
  4. Village at Full Moon 4 Village at Full Moon 300 käyntiä · 6,2%
  5. Landscape 5 Landscape 300 käyntiä · 6,2%
  6. Mountainous Landscape 6 Mountainous Landscape, 1621 300 käyntiä · 6,2%
  7. Monk's Hermitage in a Cave 7 Monk's Hermitage in a Cave, 1600 200 käyntiä · 4,2%
  8. Rocky Landscape with Monks 8 Rocky Landscape with Monks, 1608 200 käyntiä · 4,2%
  9. Winter Landscape with the Flight into Egypt 9 Winter Landscape with the Flight into Egypt 200 käyntiä · 4,2%
  10. Flemish Market and Washing Place 10 Flemish Market and Washing Place 200 käyntiä · 4,2%

Miten Joos de Momper -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20269004 600
Elo 20260100
Syy 2026200100

Miten Joos de Momper -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Joos de Momper -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Monk's Hermitage in a Cave00000000020000
Suuri vuoristo maisema00000000010000
Flemish Market and Washing…0000000001000100
Mountain Scene with Bridges00000000030000
Mountainous Landscape with…000000000000
Village at Full Moon (detai…00000000010000
Village at Full Moon00000000030000
Landscape00000000030000
Landscape with the Temptati…00000000010000
Helicon or Minerva's Visit…00000000010000

Mikä on Joos de Momper -yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Avaa tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet5 50093,2%
puhelimet3005,1%
tabletit1001,7%

Millä kielillä Joos de Momper -taiteilijan ostajat selaavat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Avaa tilastot
KieliKäynnitJaa
ranska200100,0%

Kuinka monta käyntiä Joos de Momper saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok100
ke 7 Lok0
to 8 Lok100
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)100
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)100
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)100
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)100
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)100
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)100

Tietoa taiteilijasta Joos de Momper palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä Joos de Momper -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 katselukertaa, 8% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on Joos de Momper -yleisön koko?

5 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 100 taiteilijan sivulla ja 4 800 maalauksissa.

Mitä laitteita Joos de Momper -taiteilijan vierailijat käyttävät?

Käyntejä on jaettu tietokoneet (93%), puhelimet (5%) ja tabletit (2%) laitteeseen; suosituin on tietokoneet osuudella 93%.

Minkä tyyliset Joos de Momper -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?

Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -maalaukset: 58% vierailuista, 39% luettelosta.