Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jozef Israels sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jozef Israels: merkitykselliset luvut
Children of the Sea, Jozef Israëls, 1872 on Jozef Israels -taiteilijan katsotuin maalaus: 900 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 30% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Saul, Jozef Israëls, 1899 ja David"s Legs, Jozef Israëls, 1899. Yhteensä 3 700 vierailua: 1 000 taiteilijan sivulla ja 2 700 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (3 400 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (97%) ja puhelimet (3%) Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) on suosituin tyyli: 30% vierailuista, 2% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Jozef Israels -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Jozef Israels -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Children of the Sea, Jozef Israëls, 1872, 1872
900 käyntiä · 30,0%
-
2
Saul, Jozef Israëls, 1899, 1899
200 käyntiä · 6,7%
-
3
David"s Legs, Jozef Israëls, 1899, 1899
200 käyntiä · 6,7%
-
4
Expectation
100 käyntiä · 3,3%
-
5
Mother and Child by the Sea
100 käyntiä · 3,3%
-
6
Awaiting the fisherman's return
100 käyntiä · 3,3%
-
7
On mothers lap
100 käyntiä · 3,3%
-
8
Jewish Wedding, Jozef Israëls, 1903, 1903
100 käyntiä · 3,3%
-
9
"The Little Seamstress", Jozef Israëls, 1850 - 1888, 1888
100 käyntiä · 3,3%
-
10
"Turning homewards", Jozef Israëls, 1860 - 1911, 1911
100 käyntiä · 3,3%
Mikä on Jozef Israels-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 1 000 | 2 400 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
Kuinka monta kävijää Jozef Israels -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Jozef Israels maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 56,8% | 33,3% |
| Pehmeä varjo | 15,9% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 18,2% | 43,3% |
| Kirkas tasapaino | 9,1% | 6,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 52,3% | 53,3% |
| Hienovaraiset värit | 34,1% | 30,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,4% | 13,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 2,3% | 3,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 71,4% | 66,7% |
| Neutraalit sävyt | 20,0% | 22,2% |
| Monokromaattinen | 5,7% | 5,6% |
| Tumma | 2,9% | 5,6% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 65,9% | 70,0% |
| Tasapainoinen | 27,3% | 20,0% |
| Voimakas | 6,8% | 10,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 29,5% | 43,3% |
| Pehmeä | 29,5% | 26,7% |
| Tasapainoinen | 11,4% | 13,3% |
| Voimakas | 13,6% | 10,0% |
| Lausunto | 15,9% | 6,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,8% | 3,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,8% | 6,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 2,3% | 30,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 45,5% | 36,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 38,6% | 23,3% |
Miten Jozef Israels -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The young seamstress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandmother's Treasure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Expectation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| "The Joy of Motherhood", Jo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Jacques Veltman (1817… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Peasant Hut,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| "Turning homewards", Jozef… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Peasant Woman by a Hearth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mater dolorosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jewish Wedding, Jozef Israë… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet tai tietokoneet: missä Jozef Israels on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 600 | 97,3% |
| puhelimet | 100 | 2,7% |
Mikä on Jozef Israels -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Jozef Israels -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 100 |
Jozef Israels-kyselyt
Mikä on Jozef Israelsin katsotuin maalaus?
- Children of the Sea, Jozef Israëls, 1872, jolla on 900 vierailua tai 30% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Jozef Israels saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 3 700 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 000 taiteilijan sivulla, 2 700 maalauksissa).
Selaavatko Jozef Israels -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
- Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (97%) ja puhelimet (3%); kärjessä on tietokoneet osuudella 97%.
Onko jokin Jozef Israels tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 30% vierailuista suhteessa 2% luettelosta.