Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Juan Sanchez Cotan sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Juan Sanchez Cotan: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Juan Sanchez Cotan -taiteilijan maalaus on Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber: 300 katselukertaa, mikä on 38% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Still-Life with Game, Vegetable and Fruit ja Still-Life with Game Fowl. Juan Sanchez Cotan keräsi yhteensä 900 käyntiä, joista 400 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 900 vierailua. Ostajat suosivat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 75% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 38%.
Ostajat avaavat eniten 5 maalausta taiteilijalta Juan Sanchez Cotan
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 5 Juan Sanchez Cotan -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber, 1600
300 käyntiä · 37,5%
-
2
Still-Life with Game, Vegetable and Fruit, 1602
200 käyntiä · 25,0%
-
3
Still-Life with Game Fowl, 1600
100 käyntiä · 12,5%
-
4
Portrait of Brigida del Rio, the bearded Penaranda.
100 käyntiä · 12,5%
-
5
St. Bruno, founder of the Carthusian Order
100 käyntiä · 12,5%
Kuinka paljon kiinnostusta Juan Sanchez Cotan saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Juan Sanchez Cotan -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Juan Sanchez Cotan -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 62,5% | 62,5% |
| Pehmeä varjo | 37,5% | 37,5% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 75,0% | 75,0% |
| Hienovaraiset värit | 25,0% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 87,5% | 87,5% |
| Tasapainoinen | 12,5% | 12,5% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 25,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 25,0% | 50,0% |
| Lausunto | 50,0% | 37,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 50,0% | 12,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,5% | 12,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 37,5% | 75,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä Juan Sanchez Cotan -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Game, Veget… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Game Fowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life with Quince, Cab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Virgin waking the boy, Muse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with flowers, ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Bruno, founder of the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life with dead birds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Brigida del Rio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Juan Sanchez Cotan -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 300 | 75,0% |
| kroatia | 100 | 25,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Juan Sanchez Cotan -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 100 |
| ke 23 Syy | 100 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 200 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 500 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 300 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 100 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 500 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 300 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 100 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 700 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 400 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 100 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 700 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Juan Sanchez Cotan: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Juan Sanchez Cotan -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber on suosituin 300 vierailulla (38% Juan Sanchez Cotan -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 5 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Juan Sanchez Cotan herättää?
- 900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 500 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Juan Sanchez Cotan -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 75% käynneistä 38% luettelosta.