Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jules Joseph Lefebvre sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jules Joseph Lefebvre: merkitykselliset luvut
Totuus on Jules Joseph Lefebvre -taiteilijan katsotuin maalaus: 2 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 25% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat La Cigale ja Chloé. Yhteensä 9 800 vierailua: 2 700 taiteilijan sivulla ja 7 100 maalauksissa. Nousua 6% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Syy 2026 (3 700 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (54%), puhelimet (44%) ja tabletit (2%) Tasapainoinen (Kontrasti) on suosituin tyyli: 43% vierailuista, 12% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Jules Joseph Lefebvre -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Jules Joseph Lefebvre -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Totuus, 1870
2 300 käyntiä · 25,3%
-
2
La Cigale, 1872
1 300 käyntiä · 14,3%
-
3
Chloé, 1875
1 300 käyntiä · 14,3%
-
4
Lady godiva
400 käyntiä · 4,4%
-
5
Portrait of James A. Campbell, 1895
300 käyntiä · 3,3%
-
6
Love Hurts
300 käyntiä · 3,3%
-
7
Pandora 1
300 käyntiä · 3,3%
-
8
A Reclining Nude
200 käyntiä · 2,2%
-
9
Odalisque, 1874
200 käyntiä · 2,2%
-
10
Lauretta, 1895
200 käyntiä · 2,2%
Mikä on Jules Joseph Lefebvre-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 800 | 1 700 |
| Elo 2026 | 300 | 3 200 |
| Syy 2026 | 1 600 | 2 100 |
Kuinka monta kävijää Jules Joseph Lefebvre -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Jules Joseph Lefebvre maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 36,0% | 60,4% |
| Pehmeä varjo | 22,0% | 14,3% |
| Pehmeä valoisuus | 18,0% | 23,1% |
| Kirkas tasapaino | 18,0% | 0,0% |
| Valoisa | 6,0% | 2,2% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,0% | 44,0% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 37,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 32,0% | 13,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 8,0% | 5,5% |
| Voimakas väri | 4,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 56,1% | 74,1% |
| Neutraalit sävyt | 31,7% | 18,5% |
| Tumma | 12,2% | 7,4% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 36,0% | 49,5% |
| Tasapainoinen | 46,0% | 44,0% |
| Voimakas | 18,0% | 6,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 18,0% | 3,3% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 42,9% |
| Voimakas | 14,0% | 14,3% |
| Lausunto | 52,0% | 39,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,0% | 7,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 6,6% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 70,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 26,0% | 15,4% |
Miten Jules Joseph Lefebvre -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totuus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 1 200 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Portrait of James A. Campbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| La Cigale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 200 |
| Graziella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Diana, Chasseresse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| clemence isaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| portrait of a women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chloé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 200 |
Puhelimet tai tietokoneet: missä Jules Joseph Lefebvre on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 5 300 | 54,1% |
| puhelimet | 4 300 | 43,9% |
| tabletit | 200 | 2,0% |
Mikä on Jules Joseph Lefebvre -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| arabia | 700 | 46,7% |
| englanti | 200 | 13,3% |
| espanja | 200 | 13,3% |
| italia | 100 | 6,7% |
| japani | 100 | 6,7% |
| latvia | 100 | 6,7% |
| portugali | 100 | 6,7% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Jules Joseph Lefebvre -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 700 |
| to 24 Syy | 300 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 400 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 200 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 100 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 800 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 500 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 100 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 100 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 200 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Jules Joseph Lefebvre-kyselyt
Mikä on Jules Joseph Lefebvrein katsotuin maalaus?
- Totuus, jolla on 2 300 vierailua tai 25% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Jules Joseph Lefebvre saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 9 800 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (2 700 taiteilijan sivulla, 7 100 maalauksissa).
Selaavatko Jules Joseph Lefebvre -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
- Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (54%), puhelimet (44%) ja tabletit (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 54%.
Onko jokin Jules Joseph Lefebvre tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen (Kontrasti): 43% vierailuista suhteessa 12% luettelosta.