Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Jules Olitski sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Jules Olitski: merkitykselliset luvut
Bad Boogaloo on Jules Olitski -taiteilijan katsotuin maalaus: 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 15% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Without Trembling 4 ja Frame Extension. Yhteensä 1 500 vierailua: 400 taiteilijan sivulla ja 1 100 maalauksissa. Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 400 käyntiä). Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia) on suosituin tyyli: 54% vierailuista, 24% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Jules Olitski -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Jules Olitski -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Bad Boogaloo, 1968
200 käyntiä · 15,4%
-
2
Without Trembling 4
200 käyntiä · 15,4%
-
3
Frame Extension, 1966
200 käyntiä · 15,4%
-
4
Greek Princess 8, 1976
100 käyntiä · 7,7%
-
5
A, 1963
100 käyntiä · 7,7%
-
6
Green Spread, 1968
100 käyntiä · 7,7%
-
7
Sahny 8
100 käyntiä · 7,7%
-
8
Absalom Passage 19
100 käyntiä · 7,7%
-
9
Fourth Larro
100 käyntiä · 7,7%
-
10
Mother of Night 2, 1973
100 käyntiä · 7,7%
Mikä on Jules Olitski-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 1 000 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka monta kävijää Jules Olitski -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Jules Olitski maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 14,7% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 14,7% | 30,8% |
| Pehmeä valoisuus | 17,6% | 23,1% |
| Kirkas tasapaino | 14,7% | 0,0% |
| Valoisa | 38,2% | 46,2% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 47,1% | 61,5% |
| Hienovaraiset värit | 11,8% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,8% | 15,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 20,6% | 23,1% |
| Voimakas väri | 8,8% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 29,0% | 50,0% |
| Neutraalit sävyt | 25,8% | 8,3% |
| Tumma | 16,1% | 16,7% |
| Maanläheinen | 16,1% | 16,7% |
| Pastellisävyt | 6,5% | 8,3% |
| Auringonlasku | 3,2% | 0,0% |
| Voimakas ja eloisa | 3,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 41,2% | 61,5% |
| Tasapainoinen | 23,5% | 7,7% |
| Voimakas | 35,3% | 30,8% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 85,3% | 100,0% |
| Pehmeä | 2,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 2,9% | 0,0% |
| Lausunto | 8,8% | 0,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 11,8% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,9% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,8% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 23,5% | 53,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 50,0% | 46,2% |
Miten Jules Olitski -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| With Love and Disregard Rap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cadmium Orange of Dr. Frank… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beauty of Ariel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kristina Type 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacred Chronicles 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samizdat 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conditions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady Chatterly's Lover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Greek Princess 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mikä on Jules Olitski -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Jules Olitski -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 100 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 200 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Jules Olitski-kyselyt
Mikä on Jules Olitskiin katsotuin maalaus?
- Bad Boogaloo, jolla on 200 vierailua tai 15% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Jules Olitski saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 500 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (400 taiteilijan sivulla, 1 100 maalauksissa).
Onko jokin Jules Olitski tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 54% vierailuista suhteessa 24% luettelosta.