Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Kate Greenaway sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Kate Greenaway: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Kate Greenaway -taiteilijan maalaus on But Flinders Foots Were Cold: 400 katselukertaa, mikä on 18% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: The Cherry Woman ja Sophia's fools cap. Kate Greenaway keräsi yhteensä 2 700 käyntiä, joista 700 taiteilijan sivulla ja 2 000 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 2 400 vierailua. Ostajat suosivat Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 27% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 11%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Kate Greenaway
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Kate Greenaway -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
But Flinders Foots Were Cold
400 käyntiä · 18,2%
-
2
The Cherry Woman
200 käyntiä · 9,1%
-
3
Sophia's fools cap
200 käyntiä · 9,1%
-
4
Singing In Church
200 käyntiä · 9,1%
-
5
Mary, Mary, Quite Contrary
100 käyntiä · 4,5%
-
6
The Garden Seat
100 käyntiä · 4,5%
-
7
March Illustration For The Almanac, 1889
100 käyntiä · 4,5%
-
8
Girls Tea Party
100 käyntiä · 4,5%
-
9
For the Dance
100 käyntiä · 4,5%
-
10
Polly Put The Kettle On
100 käyntiä · 4,5%
Kuinka paljon kiinnostusta Kate Greenaway saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 1 800 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 200 |
Kuinka usein Kate Greenaway -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Kate Greenaway -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 12,8% | 13,6% |
| Pehmeä valoisuus | 14,9% | 9,1% |
| Kirkas tasapaino | 42,5% | 40,9% |
| Valoisa | 29,8% | 36,4% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 25,5% | 40,9% |
| Hienovaraiset värit | 27,7% | 27,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 36,2% | 27,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,6% | 4,5% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 64,4% | 68,2% |
| Maanläheinen | 24,4% | 18,2% |
| Pastellisävyt | 4,4% | 9,1% |
| Tumma | 4,4% | 4,5% |
| Luonnonläheinen | 2,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 12,8% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 59,6% | 59,1% |
| Voimakas | 27,7% | 22,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,4% | 9,1% |
| Pehmeä | 29,8% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 10,6% | 9,1% |
| Voimakas | 19,1% | 22,7% |
| Lausunto | 34,0% | 40,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,8% | 4,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,1% | 4,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,6% | 27,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 59,6% | 59,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,9% | 4,5% |
Mitkä Kate Greenaway -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Illustration for November A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Seat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cherry Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fable Of The Girl And H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| April Baby's Book Of Tunes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering spring flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Curlylocks From 'april Baby… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The rainstorm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Procession of Sixteen Child… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polly Put The Kettle On | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Kate Greenaway -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Kate Greenaway -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 300 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 400 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 500 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 600 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Kate Greenaway: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Kate Greenaway -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- But Flinders Foots Were Cold on suosituin 400 vierailulla (18% Kate Greenaway -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Kate Greenaway herättää?
- 2 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla ja 2 000 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Kate Greenaway -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 27% käynneistä 11% luettelosta.