Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lambert Sustris sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lambert Sustris: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Allegory of Vanity -teoksen useammin kuin mikään muu Lambert Sustris -taiteilijan maalaus: 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 31% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Landscape with Jupiter and Io ja The Queen of Sheba before King Solomon. Lambert Sustris sai yhteensä 1 800 käyntiä: 700 taiteilijasivulla ja 1 100 maalauksissa. Kasvu hidastui: Lok 2026 oli 75% vähemmän käyntejä kuin Syy 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 200 vierailua. Mieltymys on selvä: Romanttinen (Tunnelma) saa 33% käynneistä, mutta se on vain 12% luettelosta.
Lambert Sustris: 7 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Lambert Sustris -taiteilijan 7 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Allegory of Vanity
400 käyntiä · 30,8%
-
2
Landscape with Jupiter and Io, 1557
300 käyntiä · 23,1%
-
3
The Queen of Sheba before King Solomon
200 käyntiä · 15,4%
-
4
Virgin and Child with St Anne and the Infant St John
100 käyntiä · 7,7%
-
5
Venus and Cupid, 1560
100 käyntiä · 7,7%
-
6
Judith with the Head of Holophernes
100 käyntiä · 7,7%
-
7
Woman with Mirror, Lambert Sustris (circle of), 1540 - 1570, 1570
100 käyntiä · 7,7%
Miten Lambert Sustris -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 600 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 300 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Miten Lambert Sustris -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Lambert Sustris -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 37,5% | 50,0% |
| Klassinen | 29,2% | 16,7% |
| Romanttinen | 12,5% | 33,3% |
| Mystinen | 8,3% | 0,0% |
| Ylellinen | 4,2% | 0,0% |
| Nostalginen | 4,2% | 0,0% |
| Seesteinen | 4,2% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Pohtiva | 25,0% | 41,7% |
| Dramaattinen | 16,7% | 16,7% |
| Intohimoinen | 8,3% | 25,0% |
| Hengellinen | 12,5% | 8,3% |
| Romanttinen | 8,3% | 8,3% |
| Melankolinen | 12,5% | 0,0% |
| Rauhallinen | 8,3% | 0,0% |
| Nostalginen | 4,2% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 41,2% | 46,2% |
| Pehmeä varjo | 44,1% | 30,8% |
| Pehmeä valoisuus | 14,7% | 23,1% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 32,4% | 23,1% |
| Hienovaraiset värit | 41,2% | 38,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,5% | 38,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 44,1% | 30,8% |
| Tasapainoinen | 55,9% | 69,2% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 23,5% | 0,0% |
| Pehmeä | 26,5% | 23,1% |
| Tasapainoinen | 2,9% | 0,0% |
| Voimakas | 20,6% | 38,5% |
| Lausunto | 26,5% | 38,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,7% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,8% | 23,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,9% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 35,3% | 46,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 35,3% | 30,8% |
Mitkä Lambert Sustris -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman with Shield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man in a Cape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Wilhelm the Eld… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Veronika Vöhlin, born von F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John the Baptist preaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus and Vulcan, Eavesdrop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head Study of a Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith with the Head of Hol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana and Actaeon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flora with a cupid in a lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Lambert Sustris -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Lambert Sustris saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Lambert Sustris palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Lambert Sustris -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Allegory of Vanity: 400 katselukertaa, 31% katseluista. 7 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Lambert Sustris -yleisön koko?
- 1 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla ja 1 100 maalauksissa.
Minkä tyyliset Lambert Sustris -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Romanttinen (Tunnelma) -maalaukset: 33% vierailuista, 12% luettelosta.