Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Laurent Charpentier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Laurent Charpentier: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Laurent Charpentier -taiteilijan maalaus on Ikuinen hehku obsidiaanissa: Monumentaalinen tutkimus veistoksellisesta muodosta ja eloisasta valosta: 700 katselukertaa, mikä on 26% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Fragmented Souls in Primary Tones: A Monumental Study of Geometric Harmony and Melancholy ja Monoliittinen läsnäolo okrassa: Ainutlaatuinen tutkimus alkukantaista majesteettisuutta ja varjoa. Laurent Charpentier keräsi yhteensä 2 500 käyntiä, joista 0 taiteilijan sivulla ja 2 500 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 500% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 800 vierailua. Ostajat suosivat Dramaattinen (Tunnelma): 50% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 9%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Laurent Charpentier
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Laurent Charpentier -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
Kuinka paljon kiinnostusta Laurent Charpentier saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
0
1 800
Elo 2026
0
100
Syy 2026
0
600
Kuinka usein Laurent Charpentier -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Laurent Charpentier -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Voimakas
40,6%
33,3%
Leikkisä
43,8%
16,7%
Dramaattinen
9,4%
50,0%
Elegantti
3,1%
0,0%
Nostalginen
3,1%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Salaperäinen
12,5%
44,4%
Iloinen
31,2%
5,6%
Energisoiva
21,9%
16,7%
Vaikuttava
9,4%
16,7%
Leikkisä
12,5%
5,6%
Nostalginen
3,1%
11,1%
Pohtiva
3,1%
0,0%
Jännitteinen
3,1%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
0,0%
0,0%
Pehmeä varjo
13,6%
40,7%
Pehmeä valoisuus
25,0%
37,0%
Kirkas tasapaino
29,5%
11,1%
Valoisa
31,8%
11,1%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
20,4%
3,7%
Hienovaraiset värit
11,4%
3,7%
Tasapainoisen pehmeä
18,2%
22,2%
Selkeä värikylläisyys
43,2%
70,4%
Voimakas väri
6,8%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
21,9%
55,6%
Maanläheinen
17,1%
18,5%
Neutraalit sävyt
26,8%
3,7%
Pastellisävyt
14,6%
7,4%
Metallinhohto
4,9%
7,4%
Auringonlasku
7,3%
3,7%
Luonnonläheinen
2,4%
3,7%
Lämminväriinen
4,9%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
9,1%
0,0%
Tasapainoinen
34,1%
37,0%
Voimakas
56,8%
63,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
0,0%
0,0%
Pehmeä
6,8%
0,0%
Tasapainoinen
11,4%
7,4%
Voimakas
11,4%
0,0%
Lausunto
70,5%
92,6%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
54,5%
25,9%
Pehmeästi sekoitettu paletti
9,1%
48,1%
Tasapainoinen harmonia
9,1%
11,1%
Vahva väriyhtenäisyys
20,4%
3,7%
Yhtenäinen väripaletti
6,8%
11,1%
Mitkä Laurent Charpentier -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Ikuinen hehku obsidiaanissa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Fragmented Souls in Primary…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Magenta Reverie: Rohkean ra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Karmosinpunaiset roiskeet y…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Keskiyön kaiut: Profiilin j…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Monoliittinen läsnäolo okra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Neon Chaos: A Singular Symp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fragmentoitunut sielu okras…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ikuinen hehku magentassa: M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Skyline: A Noctur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Millä kielillä Laurent Charpentier -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Laurent Charpentier -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
Päivä
Käynnit
ke 23 Syy
0
to 24 Syy
0
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok
100
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok (ennuste)
0
to 15 Lok (ennuste)
0
pe 16 Lok (ennuste)
0
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
100
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
200
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
200
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
Laurent Charpentier: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Laurent Charpentier -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
Ikuinen hehku obsidiaanissa: Monumentaalinen tutkimus veistoksellisesta muodosta ja eloisasta valosta on suosituin 700 vierailulla (26% Laurent Charpentier -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Laurent Charpentier herättää?
2 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 0 taiteilijan sivulla ja 2 500 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Laurent Charpentier -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?