Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Leslie Cole sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Leslie Cole: merkitykselliset luvut
Orderly on His Rounds in X Ward, Changi Gaol, Singapore, with Prisoners of War Suffering from Starvation and Beriberi on Leslie Cole -taiteilijan katsotuin maalaus: 100 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 6% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Scene in a Regimental Aid Post In a Filthy Cellar at Sallenelle, France, after an Action ja Burma, the Guerilla Headquarters Sergeant Brierley (Ex Maquis) with Burmese Members of Reindeer Force 136. Yhteensä 2 500 vierailua: 1 000 taiteilijan sivulla ja 1 500 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (2 100 käyntiä). Voimakas (Kontrasti) on suosituin tyyli: 39% vierailuista, 22% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Leslie Cole -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Leslie Cole -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Orderly on His Rounds in X Ward, Changi Gaol, Singapore, with Prisoners of War Suffering from Starvation and Beriberi, 1945
100 käyntiä · 5,6%
-
2
Scene in a Regimental Aid Post In a Filthy Cellar at Sallenelle, France, after an Action, 1944
100 käyntiä · 5,6%
-
3
Burma, the Guerilla Headquarters Sergeant Brierley (Ex Maquis) with Burmese Members of Reindeer Force 136, 1946
100 käyntiä · 5,6%
-
4
Burmese Guerillas in Action, 1945
100 käyntiä · 5,6%
-
5
Naval Base Women's Royal Naval Service Sick Bay, 1942
100 käyntiä · 5,6%
-
6
Singapore The Remains of One of the Big Defence Guns, 1946
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Dentistry during the Hour of Gas Practice, 1942
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Malta Convoy Basutos Deal with the Overflow Mail on the Causeway, the Palace, Valletta, 1943
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Malta, the Hypogeum People of Paula Sheltering during a Raid, 1943
100 käyntiä · 5,6%
-
10
One of the Death Pits, Belsen SS Guards Collecting Bodies, 1945
100 käyntiä · 5,6%
Mikä on Leslie Cole-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 800 | 1 300 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Kuinka monta kävijää Leslie Cole -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Leslie Cole maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 24,0% | 11,1% |
| Pehmeä varjo | 42,0% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 30,0% | 38,9% |
| Kirkas tasapaino | 4,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,0% | 27,8% |
| Hienovaraiset värit | 32,0% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,0% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 8,0% | 5,6% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 69,2% | 83,3% |
| Tumma | 26,9% | 16,7% |
| Neutraalit sävyt | 3,9% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 40,0% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 52,0% | 55,6% |
| Voimakas | 8,0% | 11,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 14,0% | 16,7% |
| Pehmeä | 38,0% | 27,8% |
| Tasapainoinen | 16,0% | 11,1% |
| Voimakas | 22,0% | 38,9% |
| Lausunto | 10,0% | 5,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 11,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 54,0% | 33,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 16,0% | 27,8% |
Miten Leslie Cole -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keelilauta Corvette-veneestä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary (Young Girl with a Dol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orderly on His Rounds in X… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Night Scene in a Watch Offi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ground Operational Exercise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene in a Regimental Aid P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bechuanaland Boys Cleaning… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Malta Preparing for the Nig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loading Tanks for Russia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Malta Fighters Take Off fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Leslie Cole -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tšekki | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Leslie Cole -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 100 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 100 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Leslie Cole-kyselyt
Mikä on Leslie Colein katsotuin maalaus?
- Orderly on His Rounds in X Ward, Changi Gaol, Singapore, with Prisoners of War Suffering from Starvation and Beriberi, jolla on 100 vierailua tai 6% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Leslie Cole saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 500 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 000 taiteilijan sivulla, 1 500 maalauksissa).
Onko jokin Leslie Cole tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Voimakas (Kontrasti): 39% vierailuista suhteessa 22% luettelosta.