Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lucy Willis sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Lucy Willis: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Lucy Willis -taiteilijan maalaus on After Rain, Tourrette: 700 katselukertaa, mikä on 29% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Spring Flowers In A Vase ja Black Cat And Dappling. Lucy Willis keräsi yhteensä 2 200 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 1 700 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 600 vierailua. Vieraat suosivat Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -tyyliä: 50% vierailuista, kun taas taiteilijan valikoimasta 28%.
Kävijöiden useimmin avaamat 10 Lucy Willis -taulua
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Lucy Willis -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
After Rain, Tourrette
700 käyntiä · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 käyntiä · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 käyntiä · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 käyntiä · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 käyntiä · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 käyntiä · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 käyntiä · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 käyntiä · 4,2%
-
9
Cats
100 käyntiä · 4,2%
-
10
The marquee
100 käyntiä · 4,2%
Kuinka paljon kiinnostusta Lucy Willis saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 400 | 1 200 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 300 |
Kuinka usein Lucy Willis -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä maalauksia Lucy Willis -taiteilijan vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 4,0% | 4,2% |
| Pehmeä valoisuus | 22,0% | 20,8% |
| Kirkas tasapaino | 52,0% | 66,7% |
| Valoisa | 22,0% | 8,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 58,0% | 45,8% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 8,0% | 4,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 76,9% | 94,4% |
| Pastellisävyt | 17,9% | 5,6% |
| Maanläheinen | 2,6% | 0,0% |
| Luonnonläheinen | 2,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 36,0% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 52,0% | 66,7% |
| Voimakas | 12,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 16,0% | 4,2% |
| Pehmeä | 16,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 4,0% | 4,2% |
| Voimakas | 20,0% | 12,5% |
| Lausunto | 44,0% | 62,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 42,0% | 37,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 12,0% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,0% | 37,5% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,0% | 8,3% |
Mitkä Lucy Willis -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Lucy Willis -taiteilijan vierailijat selaavat sivustoa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Lucy Willis -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 100 |
| to 22 Lok | 300 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 400 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Lucy Willis: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Lucy Willis -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- After Rain, Tourrette on suosituin 700 vierailulla (29% Lucy Willis -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Lucy Willis herättää?
- 2 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 1 700 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Lucy Willis -taiteilijan maalauksia vierailijat suosivat?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 50% käynneistä 28% luettelosta.