Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 446teokset 53 409taiteilijat 5 406museot 32kielet

Lyonel Feininger Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1871 – 1956

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Lyonel Feininger sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Lyonel Feininger: merkitykselliset luvut

The honeymooners on Lyonel Feininger -taiteilijan katsotuin maalaus: 1 100 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 13% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Jesuits III ja Gelmeroda IX. Yhteensä 12 100 vierailua: 4 800 taiteilijan sivulla ja 7 300 maalauksissa. Nousua 26% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (6 800 käyntiä). Pääkielet: saksa (69%), tšekki (6%) ja espanja (6%). Päämaat: Saksa (48%), Italia (16%) ja Itävalta (6%). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (59%), puhelimet (31%) ja tabletit (10%) Nostalginen (Tunnelma) on suosituin tyyli: 39% vierailuista, 0% luettelosta.

Katsotuimmat 10 Lyonel Feininger -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Lyonel Feininger -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1 100 käyntiä · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 käyntiä · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 käyntiä · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 käyntiä · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 käyntiä · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 käyntiä · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 käyntiä · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 käyntiä · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 käyntiä · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 käyntiä · 2,4%

Mikä on Lyonel Feininger-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260100
Hei 20262 1004 700
Elo 20269001 400
Syy 20261 8001 100

Kuinka monta kävijää Lyonel Feininger -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Lyonel Feininger -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
The honeymooners000000000400100200
Boats0000000001001000
Sailing Boats000000000000
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda XI000000000000
Gelmeroda IX0000000004000200
Carnival0000000000200100
The Green Bridge00000000010000
Zeitungsleser (Newspaper Re…00000000001000
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000

Puhelimet tai tietokoneet: missä Lyonel Feininger on selannut?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet7 10058,7%
puhelimet3 80031,4%
tabletit1 2009,9%

Mikä on Lyonel Feininger -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taulukko
KieliKäynnitJaa
saksa2 40068,6%
tšekki2005,7%
espanja2005,7%
italia2005,7%
korea2005,7%
englanti1002,9%
suomi1002,9%
portugali1002,9%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Lyonel Feininger -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
ma 5 Lok300
ti 6 Lok200
ke 7 Lok100
to 8 Lok400
pe 9 Lok300
la 10 Lok0
su 11 Lok1 100
ma 12 Lok0
ti 13 Lok100
ke 14 Lok200
to 15 Lok500
pe 16 Lok200
la 17 Lok200
su 18 Lok200
ma 19 Lok300
ti 20 Lok200
ke 21 Lok400
to 22 Lok100
pe 23 Lok400
la 24 Lok1 000
su 25 Lok0
ma 26 Lok (ennuste)200
ti 27 Lok (ennuste)200
ke 28 Lok (ennuste)300
to 29 Lok (ennuste)400
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)500
su 1 Mar (ennuste)500
ma 2 Mar (ennuste)200
ti 3 Mar (ennuste)200
ke 4 Mar (ennuste)300
to 5 Mar (ennuste)400
pe 6 Mar (ennuste)300
la 7 Mar (ennuste)500
su 8 Mar (ennuste)500
ma 9 Mar (ennuste)200
ti 10 Mar (ennuste)200
ke 11 Mar (ennuste)300
to 12 Mar (ennuste)400
pe 13 Mar (ennuste)300
la 14 Mar (ennuste)500
su 15 Mar (ennuste)500

Lyonel Feininger-kyselyt

Mikä on Lyonel Feiningerin katsotuin maalaus?

The honeymooners, jolla on 1 100 vierailua tai 13% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.

Kuinka monta käyntiä Lyonel Feininger saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

12 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (4 800 taiteilijan sivulla, 7 300 maalauksissa).

Selaavatko Lyonel Feininger -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (59%), puhelimet (31%) ja tabletit (10%); kärjessä on tietokoneet osuudella 59%.

Millä kielillä Lyonel Feininger on selattu?

saksa (69%), tšekki (6%) ja espanja (6%). Suosituin kieli on saksa osuudella 69%.

Onko jokin Lyonel Feininger tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Nostalginen (Tunnelma): 39% vierailuista suhteessa 0% luettelosta.