Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Manuel Benedito Vives sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Manuel Benedito Vives: merkitykselliset luvut
Retrato De Mujer on Manuel Benedito Vives -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 7% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Bodegon ja La Vuelta Del Trabajo. Yhteensä 4 700 vierailua: 900 taiteilijan sivulla ja 3 800 maalauksissa. Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (4 200 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (83%), puhelimet (15%) ja tabletit (2%) Tumma (Valoisuus) on suosituin tyyli: 45% vierailuista, 26% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Manuel Benedito Vives -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Manuel Benedito Vives -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Retrato De Mujer
300 käyntiä · 6,8%
-
2
Bodegon
300 käyntiä · 6,8%
-
3
La Vuelta Del Trabajo
300 käyntiä · 6,8%
-
4
Venecia
300 käyntiä · 6,8%
-
5
Vuelta De La Monteria
200 käyntiä · 4,5%
-
6
Tormenta En La Laguna
200 käyntiä · 4,5%
-
7
Mujer Con Cesta
200 käyntiä · 4,5%
-
8
Perdices
100 käyntiä · 2,3%
-
9
Vuelta De La Caza
100 käyntiä · 2,3%
-
10
Sobremesa En El Jardin De La Academia
100 käyntiä · 2,3%
Mikä on Manuel Benedito Vives-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 900 | 3 300 |
| Elo 2026 | 0 | 500 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka monta kävijää Manuel Benedito Vives -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Manuel Benedito Vives maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 26,0% | 45,5% |
| Pehmeä varjo | 34,0% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 26,0% | 13,6% |
| Kirkas tasapaino | 14,0% | 15,9% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 12,0% | 6,8% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 34,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 34,0% | 40,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 14,0% | 18,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 69,6% | 72,7% |
| Tumma | 15,2% | 15,9% |
| Neutraalit sävyt | 15,2% | 11,4% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 28,0% | 18,2% |
| Tasapainoinen | 58,0% | 59,1% |
| Voimakas | 14,0% | 22,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 4,5% |
| Pehmeä | 16,0% | 11,4% |
| Tasapainoinen | 18,0% | 22,7% |
| Voimakas | 20,0% | 31,8% |
| Lausunto | 38,0% | 29,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 2,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 18,2% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 20,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 44,0% | 40,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 28,0% | 18,2% |
Miten Manuel Benedito Vives -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Large pitcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vicenta Benedito. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vuelta De La Caza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pescador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De José Gascón Y Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Mujer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Hombre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Granadas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Familia Del Anarquista E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato De Gregorio Marañón | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Puhelimet tai tietokoneet: missä Manuel Benedito Vives on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 900 | 83,0% |
| puhelimet | 700 | 14,9% |
| tabletit | 100 | 2,1% |
Mikä on Manuel Benedito Vives -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Manuel Benedito Vives -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 200 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Manuel Benedito Vives-kyselyt
Mikä on Manuel Benedito Vivesin katsotuin maalaus?
- Retrato De Mujer, jolla on 300 vierailua tai 7% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Manuel Benedito Vives saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 4 700 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (900 taiteilijan sivulla, 3 800 maalauksissa).
Selaavatko Manuel Benedito Vives -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
- Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (83%), puhelimet (15%) ja tabletit (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 83%.
Onko jokin Manuel Benedito Vives tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tumma (Valoisuus): 45% vierailuista suhteessa 26% luettelosta.