Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Marta Minujín sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Marta Minujín: merkitykselliset luvut
Large (1) on Marta Minujín -taiteilijan katsotuin maalaus: 3 800 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 56% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Large ja Plataia. Yhteensä 2 900 vierailua: 200 taiteilijan sivulla ja 2 700 maalauksissa. Lasku 40% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 200 käyntiä). Voimakas väri (Värikylläisyys) on suosituin tyyli: 82% vierailuista, 10% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Marta Minujín -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Marta Minujín -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Large (1)
3 800 käyntiä · 55,9%
-
2
Large
1 800 käyntiä · 26,5%
-
3
Plataia, 1998
300 käyntiä · 4,4%
-
4
Leyendo las noticias (Reading the news), 1965
200 käyntiä · 2,9%
-
5
Large (3)
200 käyntiä · 2,9%
-
6
Testimony for a young grave, 1962
100 käyntiä · 1,5%
-
7
Geometría blanda
100 käyntiä · 1,5%
-
8
Laberinto minujinda (2)
100 käyntiä · 1,5%
-
9
Laberinto minujinda (3)
100 käyntiä · 1,5%
-
10
Laberinto minujinda
100 käyntiä · 1,5%
Mikä on Marta Minujín-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 1 200 |
| Elo 2026 | 0 | 1 000 |
| Syy 2026 | 100 | 500 |
Kuinka monta kävijää Marta Minujín -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Marta Minujín maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 20,0% | 2,9% |
| Pehmeä valoisuus | 40,0% | 94,1% |
| Kirkas tasapaino | 15,0% | 0,0% |
| Valoisa | 25,0% | 2,9% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 25,0% | 7,3% |
| Hienovaraiset värit | 10,0% | 1,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 35,0% | 8,8% |
| Voimakas väri | 10,0% | 82,3% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 35,0% | 63,2% |
| Lämminväriinen | 5,0% | 26,5% |
| Neutraalit sävyt | 30,0% | 7,3% |
| Maanläheinen | 20,0% | 2,9% |
| Monokromaattinen | 5,0% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 5,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,0% | 4,4% |
| Tasapainoinen | 30,0% | 5,9% |
| Voimakas | 50,0% | 89,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 15,0% | 1,5% |
| Pehmeä | 15,0% | 5,9% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 57,4% |
| Voimakas | 20,0% | 26,5% |
| Lausunto | 30,0% | 8,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 50,0% | 89,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 20,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 4,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 5,0% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 15,0% | 5,9% |
Miten Marta Minujín -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plataia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Subzero art, Geniol and hea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 |
| Geometría blanda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leyendo las noticias (Readi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Testimony for a young grave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Large (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 |
| Large (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Tall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Marta Minujín -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 33,3% |
| espanja | 100 | 33,3% |
| kroatia | 100 | 33,3% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Marta Minujín -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 600 |
| ma 28 Syy | 200 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 300 |
| pe 2 Lok | 1 000 |
| la 3 Lok | 500 |
| su 4 Lok | 300 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 300 |
| ke 7 Lok | 200 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Marta Minujín-kyselyt
Mikä on Marta Minujínin katsotuin maalaus?
- Large (1), jolla on 3 800 vierailua tai 56% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Marta Minujín saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 900 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (200 taiteilijan sivulla, 2 700 maalauksissa).
Onko jokin Marta Minujín tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Voimakas väri (Värikylläisyys): 82% vierailuista suhteessa 10% luettelosta.