Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 759teokset 53 420taiteilijat 5 406museot 32kielet

Max Beckmann Kysyntä- ja kävijätilastot

1884 – 1950

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Max Beckmann sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Max Beckmann: kysyntä yhdellä silmäyksellä

AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Max Beckmann -taiteilijan maalaus on Yö: 17 200 katselukertaa, mikä on 51% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Rautasilta (Frankfurtin näkymä) ja Suuri kohtaus ahdistuksesta. Max Beckmann keräsi yhteensä 38 800 käyntiä, joista 7 700 taiteilijan sivulla ja 31 100 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 60% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 16 800 vierailua. Ostajat selaavat tuotteita kielillä englanti (42%), korea (12%) ja espanja (10%). Ostajat selaavat tietokoneet (63%), puhelimet (34%) ja tabletit (4%). Ostajat suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 80% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 20%.

Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Max Beckmann

Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Max Beckmann -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.

  1. Yö 1 Yö, 1919 17 200 käyntiä · 50,7%
  2. Rautasilta (Frankfurtin näkymä) 2 Rautasilta (Frankfurtin näkymä), 1922 3 500 käyntiä · 10,3%
  3. Suuri kohtaus ahdistuksesta 3 Suuri kohtaus ahdistuksesta, 1906 1 400 käyntiä · 4,1%
  4. Näyttelijät 4 Näyttelijät, 1942 600 käyntiä · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 käyntiä · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 käyntiä · 1,8%
  7. Kolumbine 7 Kolumbine, 1950 500 käyntiä · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 käyntiä · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 käyntiä · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 käyntiä · 1,5%

Kuinka paljon kiinnostusta Max Beckmann saa kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näet tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100300
Hei 20261 50015 300
Elo 20267007 600
Syy 20265 4007 900

Kuinka usein Max Beckmann -taiteilijan maalauksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Max Beckmann -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näet tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Yö0000000005 3006 4004 200
Suuri kohtaus ahdistuksesta000000000800200400
Rautasilta (Frankfurtin näk…000000001001 1003001 500
Kolumbine0000000000100200
Näyttelijät000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Millä laitteilla ostajat selaavat Max Beckmann?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näet tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet24 30062,6%
puhelimet13 10033,8%
tabletit1 4003,6%

Millä kielillä Max Beckmann -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näet tiedot
KieliKäynnitJaa
englanti1 70042,5%
korea50012,5%
espanja40010,0%
italia3007,5%
saksa2005,0%
japani2005,0%
venäjä2005,0%
ranska1002,5%
kroatia1002,5%
hollanti1002,5%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Max Beckmann -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näet tiedot
PäiväKäynnit
su 4 Lok400
ma 5 Lok0
ti 6 Lok500
ke 7 Lok300
to 8 Lok400
pe 9 Lok500
la 10 Lok300
su 11 Lok800
ma 12 Lok1 100
ti 13 Lok1 100
ke 14 Lok500
to 15 Lok700
pe 16 Lok700
la 17 Lok300
su 18 Lok1 300
ma 19 Lok800
ti 20 Lok700
ke 21 Lok1 500
to 22 Lok700
pe 23 Lok1 100
la 24 Lok500
su 25 Lok (ennuste)1 500
ma 26 Lok (ennuste)1 100
ti 27 Lok (ennuste)1 400
ke 28 Lok (ennuste)1 400
to 29 Lok (ennuste)1 100
pe 30 Lok (ennuste)1 400
la 31 Lok (ennuste)600
su 1 Mar (ennuste)1 700
ma 2 Mar (ennuste)1 300
ti 3 Mar (ennuste)1 600
ke 4 Mar (ennuste)1 600
to 5 Mar (ennuste)1 300
pe 6 Mar (ennuste)1 600
la 7 Mar (ennuste)800
su 8 Mar (ennuste)2 000
ma 9 Mar (ennuste)1 500
ti 10 Mar (ennuste)1 800
ke 11 Mar (ennuste)1 800
to 12 Mar (ennuste)1 400
pe 13 Mar (ennuste)1 800
la 14 Mar (ennuste)900

Max Beckmann: usein kysytyt kysymykset

Mitkä Max Beckmann -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?

Yö on suosituin 17 200 vierailulla (51% Max Beckmann -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.

Kuinka paljon kiinnostusta Max Beckmann herättää?

38 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 7 700 taiteilijan sivulla ja 31 100 yksittäisissä maalauksissa.

Millä laitteilla ostajat selaavat Max Beckmann?

Ostajat selaavat tietokoneet (63%), puhelimet (34%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 63% käynneistä.

Mitä kieliä Max Beckmann kävijät käyttävät?

englanti (42%), korea (12%) ja espanja (10%). Suosituin kieli on englanti osuudella 42%.

Minkä tyyppisiä Max Beckmann -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?

Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 80% käynneistä 20% luettelosta.