Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 561teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Maximilien Luce Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1858 – 1941

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Maximilien Luce sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Maximilien Luce: merkitykselliset luvut

Steelworks on Maximilien Luce -taiteilijan katsotuin maalaus: 3 000 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 25% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) ja Fleurs dans un vase. Yhteensä 12 500 vierailua: 1 500 taiteilijan sivulla ja 11 000 maalauksissa. Nousua 175% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (10 500 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (90%), puhelimet (9%) ja tabletit (2%) Dramaattinen (Tunnelma) on suosituin tyyli: 69% vierailuista, 0% luettelosta.

Katsotuimmat 10 Maximilien Luce -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Maximilien Luce -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. Steelworks 1 Steelworks, 1895 3 000 käyntiä · 25,0%
  2. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) 2 A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune), 1903 400 käyntiä · 3,3%
  3. Fleurs dans un vase 3 Fleurs dans un vase 400 käyntiä · 3,3%
  4. The Pile Drivers 4 The Pile Drivers, 1902 300 käyntiä · 2,5%
  5. The Slag Heaps of Sacré Madame 5 The Slag Heaps of Sacré Madame, 1897 300 käyntiä · 2,5%
  6. The Quai Conti, Daytime 6 The Quai Conti, Daytime, 1896 300 käyntiä · 2,5%
  7. The Brickyard 7 The Brickyard, 1908 200 käyntiä · 1,7%
  8. War Scene 8 War Scene, 1914 200 käyntiä · 1,7%
  9. View of London (Cannon Street) 9 View of London (Cannon Street), 1893 200 käyntiä · 1,7%
  10. The Seine at Herblay 10 The Seine at Herblay, 1890 200 käyntiä · 1,7%

Mikä on Maximilien Luce-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100400
Hei 20261 2009 300
Elo 20260400
Syy 2026200900

Kuinka monta kävijää Maximilien Luce -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Maximilien Luce -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
The Pile Drivers0000000002000100
Region of Paris, View of Mo…00000000000100
View of the Observatory Qua…000000000000
The Brickyard00000000020000
A Paris Street in May 1871…00000000020000
The Seine at Herblay000000000000
Steelworks0000000003 00000
Quay at Camaret, Finistère000000000000
Slag Heap00000000010000
Navvies000000000000

Puhelimet tai tietokoneet: missä Maximilien Luce on selannut?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet11 20089,6%
puhelimet1 1008,8%
tabletit2001,6%

Mikä on Maximilien Luce -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taulukko
KieliKäynnitJaa
unkari100100,0%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Maximilien Luce -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
ke 23 Syy0
to 24 Syy400
pe 25 Syy200
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok100
ma 5 Lok0
ti 6 Lok400
ke 7 Lok300
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok100
su 11 Lok100
ma 12 Lok100
ti 13 Lok0
ke 14 Lok (ennuste)100
to 15 Lok (ennuste)100
pe 16 Lok (ennuste)100
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)100
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)100
ke 21 Lok (ennuste)100
to 22 Lok (ennuste)100
pe 23 Lok (ennuste)100
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)100
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)100
ke 28 Lok (ennuste)100
to 29 Lok (ennuste)100
pe 30 Lok (ennuste)100
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)100
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)100

Maximilien Luce-kyselyt

Mikä on Maximilien Lucein katsotuin maalaus?

Steelworks, jolla on 3 000 vierailua tai 25% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.

Kuinka monta käyntiä Maximilien Luce saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

12 500 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (1 500 taiteilijan sivulla, 11 000 maalauksissa).

Selaavatko Maximilien Luce -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (90%), puhelimet (9%) ja tabletit (2%); kärjessä on tietokoneet osuudella 90%.

Onko jokin Maximilien Luce tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Dramaattinen (Tunnelma): 69% vierailuista suhteessa 0% luettelosta.