Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Mick Maslen sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Mick Maslen: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Mick Maslen -taiteilijan maalaus on White Stripes (diptych, panel 1 of 2): 200 katselukertaa, mikä on 22% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: One for You No.4 ja Blue Stripes No.4. Mick Maslen keräsi yhteensä 1 100 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 700 vierailua. Vieraat suosivat Kirkas tasapaino (Valoisuus) -tyyliä: 67% vierailuista, kun taas taiteilijan valikoimasta 33%.
Kävijöiden useimmin avaamat 5 Mick Maslen -taulua
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 5 Mick Maslen -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
Kuinka paljon kiinnostusta Mick Maslen saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 400 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 100 | 100 |
Kuinka usein Mick Maslen -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä maalauksia Mick Maslen -taiteilijan vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 58,3% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 33,3% | 66,7% |
| Valoisa | 8,3% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 0,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,7% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 75,0% | 77,8% |
| Voimakas väri | 8,3% | 22,2% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Lämminväriinen | 33,3% | 50,0% |
| Auringonlasku | 16,7% | 50,0% |
| Luonnonläheinen | 16,7% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 16,7% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 16,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 8,3% | 0,0% |
| Voimakas | 91,7% | 100,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 50,0% | 55,6% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 16,7% | 22,2% |
| Lausunto | 33,3% | 22,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 83,3% | 100,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,3% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 8,3% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Mitkä Mick Maslen -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| One for You | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Birdsong | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Stripes No.2 (diptyc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| May 2008 No.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| One for You No.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Stripes No.2 (diptyc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One for You No.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| White Stripes (diptych, pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| White Stripes (diptych, pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer 2009 No.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Mick Maslen -taiteilijan vierailijat selaavat sivustoa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Mick Maslen -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
Mick Maslen: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Mick Maslen -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- White Stripes (diptych, panel 1 of 2) on suosituin 200 vierailulla (22% Mick Maslen -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 5 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Mick Maslen herättää?
- 1 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 600 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Mick Maslen -taiteilijan maalauksia vierailijat suosivat?
- Kirkas tasapaino (Valoisuus): 67% käynneistä 33% luettelosta.