Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 561teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Noh, Suntag Mitä ostajat katsovat

1971

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Noh, Suntag sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Noh, Suntag: ostajien näkymä

Ostajat avaavat Drought #CFF0116 -teoksen useammin kuin mikään muu Noh, Suntag -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 40% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP ja Forgetting Machines #Yang Kyoon. Noh, Suntag sai yhteensä 800 käyntiä: 300 taiteilijasivulla ja 500 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 400 vierailua. Mieltymys on selvä: Kirkas tasapaino (Valoisuus) saa 60% käynneistä, mutta se on vain 22% luettelosta.

Noh, Suntag: 4 teosta, jotka ostajat katsovat ensin

Noh, Suntag -taiteilijan 4 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 käyntiä · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 käyntiä · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 käyntiä · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 käyntiä · 20,0%

Miten Noh, Suntag -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026100300
Elo 2026100100
Syy 2026100100

Miten Noh, Suntag -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Noh, Suntag -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Millä kielillä Noh, Suntag -taiteilijan ostajat selaavat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta käyntiä Noh, Suntag saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0

Tietoa taiteilijasta Noh, Suntag palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä Noh, Suntag -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

Drought #CFF0116: 200 katselukertaa, 40% katseluista. 4 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on Noh, Suntag -yleisön koko?

800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 500 maalauksissa.

Minkä tyyliset Noh, Suntag -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?

Kirkas tasapaino (Valoisuus) -maalaukset: 60% vierailuista, 22% luettelosta.