Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 784teokset 53 423taiteilijat 5 406museot 32kielet

Odilon Redon Mitä ostajat katsovat

1840 – 1916

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Odilon Redon sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Odilon Redon: ostajien näkymä

Ostajat avaavat The Cyclops -teoksen useammin kuin mikään muu Odilon Redon -taiteilijan maalaus: 1 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 2% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Yellow Tree ja White Vase with Flowers. Odilon Redon sai yhteensä 72 500 käyntiä: 5 600 taiteilijasivulla ja 66 900 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 10% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 55 500 vierailua. He selaavat sisältöä kielillä englanti (19%), saksa (17%) ja espanja (13%). He tulevat maista Saksa (20%), Espanja (10%) ja Yhdysvallat (10%). Vierailut laitteittain: tietokoneet (88%), puhelimet (10%) ja tabletit (1%). Mieltymys on selvä: Pehmeä valoisuus (Valoisuus) saa 38% käynneistä, mutta se on vain 16% luettelosta.

Odilon Redon: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin

Odilon Redon -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1 700 käyntiä · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1 100 käyntiä · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1 100 käyntiä · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 käyntiä · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 käyntiä · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 käyntiä · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 käyntiä · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 käyntiä · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 käyntiä · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 käyntiä · 0,9%

Miten Odilon Redon -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20261001 500
Hei 20261 30054 200
Elo 20261 1007 000
Syy 20263 1004 200

Miten Odilon Redon -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Odilon Redon -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
Ikkuna0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Mikä on Odilon Redon -yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Avaa tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet64 00088,3%
puhelimet7 50010,3%
tabletit1 0001,4%

Millä kielillä Odilon Redon -taiteilijan ostajat selaavat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Avaa tilastot
KieliKäynnitJaa
englanti1 30018,8%
saksa1 20017,4%
espanja90013,0%
ukraina90013,0%
italia4005,8%
bulgaria3004,3%
ranska3004,3%
suomi2002,9%
korea2002,9%
venäjä2002,9%

Kuinka monta käyntiä Odilon Redon saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
la 3 Lok600
su 4 Lok300
ma 5 Lok800
ti 6 Lok1 300
ke 7 Lok1 200
to 8 Lok600
pe 9 Lok1 500
la 10 Lok700
su 11 Lok300
ma 12 Lok1 100
ti 13 Lok900
ke 14 Lok1 100
to 15 Lok900
pe 16 Lok700
la 17 Lok0
su 18 Lok5 000
ma 19 Lok1 900
ti 20 Lok1 400
ke 21 Lok1 600
to 22 Lok1 000
pe 23 Lok600
la 24 Lok (ennuste)800
su 25 Lok (ennuste)3 300
ma 26 Lok (ennuste)2 200
ti 27 Lok (ennuste)2 100
ke 28 Lok (ennuste)2 300
to 29 Lok (ennuste)1 500
pe 30 Lok (ennuste)1 600
la 31 Lok (ennuste)900
su 1 Mar (ennuste)3 700
ma 2 Mar (ennuste)2 500
ti 3 Mar (ennuste)2 400
ke 4 Mar (ennuste)2 600
to 5 Mar (ennuste)1 700
pe 6 Mar (ennuste)1 900
la 7 Mar (ennuste)1 000
su 8 Mar (ennuste)4 100
ma 9 Mar (ennuste)2 800
ti 10 Mar (ennuste)2 600
ke 11 Mar (ennuste)2 900
to 12 Mar (ennuste)1 800
pe 13 Mar (ennuste)2 000

Tietoa taiteilijasta Odilon Redon palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä Odilon Redon -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

The Cyclops: 1 700 katselukertaa, 2% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on Odilon Redon -yleisön koko?

72 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 5 600 taiteilijan sivulla ja 66 900 maalauksissa.

Mitä laitteita Odilon Redon -taiteilijan vierailijat käyttävät?

Käyntejä on jaettu tietokoneet (88%), puhelimet (10%) ja tabletit (1%) laitteeseen; suosituin on tietokoneet osuudella 88%.

Millä kielillä ostajat lukevat Odilon Redon aiheisista tiedoista?

Kielellä englanti (19%), saksa (17%) ja espanja (13%). englanti: 19%.

Minkä tyyliset Odilon Redon -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?

Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -maalaukset: 38% vierailuista, 16% luettelosta.