Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Delvaux sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Paul Delvaux: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Paul Delvaux -taiteilijan maalaus on A SirenIn Full Moonlight: 4 800 katselukertaa, mikä on 13% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Unohdettu Venus ja Yöjuna. Paul Delvaux keräsi yhteensä 29 100 käyntiä, joista 6 300 taiteilijan sivulla ja 22 800 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 12% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 17 000 vierailua. Ostajat selaavat tuotteita kielillä ranska (49%), englanti (10%) ja hollanti (10%). Kiinnostus kohdistuu pääasiassa maihin Belgia (79%), Etelä-Korea (6%) ja Itävalta (3%). Ostajat selaavat tietokoneet (76%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%). Ostajat suosivat Melankolinen (Tunteen sävy): 35% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 0%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Paul Delvaux
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Paul Delvaux -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
Kuinka paljon kiinnostusta Paul Delvaux saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
700
Hei 2026
1 800
15 200
Elo 2026
600
5 400
Syy 2026
3 800
1 500
Kuinka usein Paul Delvaux -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Paul Delvaux -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Eteerinen
57,1%
45,0%
Mystinen
42,9%
43,9%
Dramaattinen
0,0%
7,2%
Romanttinen
0,0%
2,8%
Elegantti
0,0%
1,1%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Salaperäinen
100,0%
63,7%
Melankolinen
0,0%
35,2%
Pohtiva
0,0%
1,1%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
24,0%
52,5%
Pehmeä varjo
22,0%
23,9%
Pehmeä valoisuus
42,0%
16,9%
Kirkas tasapaino
12,0%
6,4%
Valoisa
0,0%
0,3%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
40,0%
49,9%
Hienovaraiset värit
26,0%
23,6%
Tasapainoisen pehmeä
30,0%
18,2%
Selkeä värikylläisyys
4,0%
7,8%
Voimakas väri
0,0%
0,5%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
50,0%
70,0%
Neutraalit sävyt
37,5%
17,1%
Tumma
12,5%
12,9%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
44,0%
62,5%
Tasapainoinen
44,0%
26,0%
Voimakas
12,0%
11,5%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
0,0%
0,8%
Pehmeä
10,0%
15,3%
Tasapainoinen
12,0%
18,0%
Voimakas
12,0%
10,2%
Lausunto
66,0%
55,8%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
32,0%
33,5%
Pehmeästi sekoitettu paletti
8,0%
12,1%
Tasapainoinen harmonia
20,0%
16,6%
Vahva väriyhtenäisyys
18,0%
28,9%
Yhtenäinen väripaletti
22,0%
8,8%
Mitkä Paul Delvaux -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Unohdettu Venus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
0
Yöjuna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
Nukkiva Venusta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Awakening of the forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Dawn of the Town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
For the Brussels Luxembourg…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä laitteilla ostajat selaavat Paul Delvaux?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
22 000
75,6%
puhelimet
6 000
20,6%
tabletit
1 100
3,8%
Millä kielillä Paul Delvaux -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
Kieli
Käynnit
Jaa
ranska
2 900
49,2%
englanti
600
10,2%
hollanti
600
10,2%
espanja
400
6,8%
korea
400
6,8%
ruotsi
400
6,8%
italia
200
3,4%
tšekki
100
1,7%
saksa
100
1,7%
portugali
100
1,7%
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Paul Delvaux -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
Päivä
Käynnit
pe 25 Syy
300
la 26 Syy
700
su 27 Syy
1 600
ma 28 Syy
1 500
ti 29 Syy
700
ke 30 Syy
900
to 1 Lok
100
pe 2 Lok
500
la 3 Lok
300
su 4 Lok
900
ma 5 Lok
400
ti 6 Lok
100
ke 7 Lok
300
to 8 Lok
400
pe 9 Lok
400
la 10 Lok
700
su 11 Lok
1 100
ma 12 Lok
700
ti 13 Lok
3 900
ke 14 Lok
1 200
to 15 Lok
600
pe 16 Lok (ennuste)
700
la 17 Lok (ennuste)
1 000
su 18 Lok (ennuste)
2 000
ma 19 Lok (ennuste)
1 500
ti 20 Lok (ennuste)
2 700
ke 21 Lok (ennuste)
1 400
to 22 Lok (ennuste)
600
pe 23 Lok (ennuste)
700
la 24 Lok (ennuste)
1 100
su 25 Lok (ennuste)
2 200
ma 26 Lok (ennuste)
1 600
ti 27 Lok (ennuste)
2 900
ke 28 Lok (ennuste)
1 500
to 29 Lok (ennuste)
700
pe 30 Lok (ennuste)
800
la 31 Lok (ennuste)
1 100
su 1 Mar (ennuste)
2 400
ma 2 Mar (ennuste)
1 800
ti 3 Mar (ennuste)
3 200
ke 4 Mar (ennuste)
1 600
to 5 Mar (ennuste)
700
Paul Delvaux: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Paul Delvaux -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
A SirenIn Full Moonlight on suosituin 4 800 vierailulla (13% Paul Delvaux -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Paul Delvaux herättää?
29 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 6 300 taiteilijan sivulla ja 22 800 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Paul Delvaux?
Ostajat selaavat tietokoneet (76%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 76% käynneistä.
Mitä kieliä Paul Delvaux kävijät käyttävät?
ranska (49%), englanti (10%) ja hollanti (10%). Suosituin kieli on ranska osuudella 49%.
Minkä tyyppisiä Paul Delvaux -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?