Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 514teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Paul Delvaux Kysyntä- ja kävijätilastot

1897 – 1994

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Delvaux sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Paul Delvaux: kysyntä yhdellä silmäyksellä

AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Paul Delvaux -taiteilijan maalaus on A SirenIn Full Moonlight: 4 800 katselukertaa, mikä on 13% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Unohdettu Venus ja Yöjuna. Paul Delvaux keräsi yhteensä 29 100 käyntiä, joista 6 300 taiteilijan sivulla ja 22 800 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 12% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 17 000 vierailua. Ostajat selaavat tuotteita kielillä ranska (49%), englanti (10%) ja hollanti (10%). Kiinnostus kohdistuu pääasiassa maihin Belgia (79%), Etelä-Korea (6%) ja Itävalta (3%). Ostajat selaavat tietokoneet (76%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%). Ostajat suosivat Melankolinen (Tunteen sävy): 35% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 0%.

Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Paul Delvaux

Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Paul Delvaux -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4 800 käyntiä · 12,9%
  2. Unohdettu Venus 2 Unohdettu Venus, 1944 3 200 käyntiä · 8,6%
  3. Yöjuna 3 Yöjuna, 1947 2 500 käyntiä · 6,7%
  4. Nukkiva Venusta 4 Nukkiva Venusta, 1943 1 600 käyntiä · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 käyntiä · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 käyntiä · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 käyntiä · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 käyntiä · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 käyntiä · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 käyntiä · 1,6%

Kuinka paljon kiinnostusta Paul Delvaux saa kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näet tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100700
Hei 20261 80015 200
Elo 20266005 400
Syy 20263 8001 500

Kuinka usein Paul Delvaux -taiteilijan maalauksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Paul Delvaux -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näet tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Unohdettu Venus0000000001 40000
Yöjuna0000000009004000
Nukkiva Venusta0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Millä laitteilla ostajat selaavat Paul Delvaux?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näet tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet22 00075,6%
puhelimet6 00020,6%
tabletit1 1003,8%

Millä kielillä Paul Delvaux -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näet tiedot
KieliKäynnitJaa
ranska2 90049,2%
englanti60010,2%
hollanti60010,2%
espanja4006,8%
korea4006,8%
ruotsi4006,8%
italia2003,4%
tšekki1001,7%
saksa1001,7%
portugali1001,7%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Paul Delvaux -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näet tiedot
PäiväKäynnit
pe 25 Syy300
la 26 Syy700
su 27 Syy1 600
ma 28 Syy1 500
ti 29 Syy700
ke 30 Syy900
to 1 Lok100
pe 2 Lok500
la 3 Lok300
su 4 Lok900
ma 5 Lok400
ti 6 Lok100
ke 7 Lok300
to 8 Lok400
pe 9 Lok400
la 10 Lok700
su 11 Lok1 100
ma 12 Lok700
ti 13 Lok3 900
ke 14 Lok1 200
to 15 Lok600
pe 16 Lok (ennuste)700
la 17 Lok (ennuste)1 000
su 18 Lok (ennuste)2 000
ma 19 Lok (ennuste)1 500
ti 20 Lok (ennuste)2 700
ke 21 Lok (ennuste)1 400
to 22 Lok (ennuste)600
pe 23 Lok (ennuste)700
la 24 Lok (ennuste)1 100
su 25 Lok (ennuste)2 200
ma 26 Lok (ennuste)1 600
ti 27 Lok (ennuste)2 900
ke 28 Lok (ennuste)1 500
to 29 Lok (ennuste)700
pe 30 Lok (ennuste)800
la 31 Lok (ennuste)1 100
su 1 Mar (ennuste)2 400
ma 2 Mar (ennuste)1 800
ti 3 Mar (ennuste)3 200
ke 4 Mar (ennuste)1 600
to 5 Mar (ennuste)700

Paul Delvaux: usein kysytyt kysymykset

Mitkä Paul Delvaux -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?

A SirenIn Full Moonlight on suosituin 4 800 vierailulla (13% Paul Delvaux -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.

Kuinka paljon kiinnostusta Paul Delvaux herättää?

29 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 6 300 taiteilijan sivulla ja 22 800 yksittäisissä maalauksissa.

Millä laitteilla ostajat selaavat Paul Delvaux?

Ostajat selaavat tietokoneet (76%), puhelimet (21%) ja tabletit (4%); tietokoneet muodostaa 76% käynneistä.

Mitä kieliä Paul Delvaux kävijät käyttävät?

ranska (49%), englanti (10%) ja hollanti (10%). Suosituin kieli on ranska osuudella 49%.

Minkä tyyppisiä Paul Delvaux -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?

Melankolinen (Tunteen sävy): 35% käynneistä 0% luettelosta.