Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Jenkins sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Paul Jenkins: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Phenomena Off from Shore -teoksen useammin kuin mikään muu Paul Jenkins -taiteilijan maalaus: 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 11% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Continental divide ja Untitled (246). Paul Jenkins sai yhteensä 2 400 käyntiä: 300 taiteilijasivulla ja 2 100 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 2 000 vierailua. Mieltymys on selvä: Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys) saa 41% käynneistä, mutta se on vain 18% luettelosta.
Paul Jenkins: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Paul Jenkins -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Phenomena Off from Shore, 1965
300 käyntiä · 11,1%
-
2
Continental divide
300 käyntiä · 11,1%
-
3
Untitled (246)
200 käyntiä · 7,4%
-
4
Phenomena Tibetan Banner, 1973
100 käyntiä · 3,7%
-
5
Phenomena Phoenix Equinox, 2006
100 käyntiä · 3,7%
-
6
Untitled (492)
100 käyntiä · 3,7%
-
7
Phenomena Solstice Encounter, 2003
100 käyntiä · 3,7%
-
8
Phenomena Tibetan Flange, 1973
100 käyntiä · 3,7%
-
9
Mandragora
100 käyntiä · 3,7%
-
10
Maltese Hunter, 1958
100 käyntiä · 3,7%
Miten Paul Jenkins -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 400 |
| Hei 2026 | 300 | 1 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Miten Paul Jenkins -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Paul Jenkins -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 8,0% | 14,8% |
| Pehmeä valoisuus | 32,0% | 25,9% |
| Kirkas tasapaino | 44,0% | 37,0% |
| Valoisa | 16,0% | 22,2% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 28,0% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 7,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,0% | 18,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 18,0% | 40,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 66,7% | 43,5% |
| Tumma | 16,7% | 21,7% |
| Maanläheinen | 11,9% | 4,3% |
| Pastellisävyt | 2,4% | 17,4% |
| Metallinhohto | 2,4% | 13,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,0% | 29,6% |
| Tasapainoinen | 50,0% | 33,3% |
| Voimakas | 20,0% | 37,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 3,7% |
| Voimakas | 10,0% | 3,7% |
| Lausunto | 90,0% | 92,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 58,0% | 51,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 14,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 18,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 12,0% | 11,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 10,0% | 3,7% |
Mitkä Paul Jenkins -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phenomena Sun over the Hour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (492) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Phenomena Phoenix Equinox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amadeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Continental Divide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Voyager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Tibetan Clay Offe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Solstice Encounter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dakota Ridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willow Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Paul Jenkins -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Paul Jenkins saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 100 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Paul Jenkins palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Paul Jenkins -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Phenomena Off from Shore: 300 katselukertaa, 11% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Paul Jenkins -yleisön koko?
- 2 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 2 100 maalauksissa.
Minkä tyyliset Paul Jenkins -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys) -maalaukset: 41% vierailuista, 18% luettelosta.