Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 514teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Paul Nash Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1889 – 1946

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Nash sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Paul Nash: merkitykselliset luvut

Landscape of the Moon's Last Phase on Paul Nash -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 8% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Nest of the Siren ja Telecommunications. Yhteensä 7 100 vierailua: 3 500 taiteilijan sivulla ja 3 600 maalauksissa. Nousua 200% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (4 700 käyntiä). Pääkielet: englanti (35%), saksa (26%) ja ranska (21%). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (70%) ja puhelimet (30%) Neutraalit sävyt (Väripaletti) on suosituin tyyli: 78% vierailuista, 60% luettelosta.

Katsotuimmat 10 Paul Nash -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Paul Nash -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. Landscape of the Moon's Last Phase 1 Landscape of the Moon's Last Phase, 1944 300 käyntiä · 7,7%
  2. Nest of the Siren 2 Nest of the Siren, 1930 200 käyntiä · 5,1%
  3. Telecommunications 3 Telecommunications, 1934 200 käyntiä · 5,1%
  4. Landscape (verso) 4 Landscape (verso), 1939 200 käyntiä · 5,1%
  5. Megaliittujen maisema 5 Megaliittujen maisema, 1934 200 käyntiä · 5,1%
  6. Harbour and Room 6 Harbour and Room, 1932 200 käyntiä · 5,1%
  7. Landscape from a Dream 7 Landscape from a Dream, 1936 200 käyntiä · 5,1%
  8. Landscape of the Bagley Woods 8 Landscape of the Bagley Woods, 1943 200 käyntiä · 5,1%
  9. Whiteleaf Cross 9 Whiteleaf Cross, 1931 100 käyntiä · 2,6%
  10. Michaelmas Landscape 10 Michaelmas Landscape, 1943 100 käyntiä · 2,6%

Mikä on Paul Nash-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20261 4003 300
Elo 2026300300
Syy 20261 8000

Kuinka monta kävijää Paul Nash -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Paul Nash -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Eclipse of the Sunflower000000000000
Sunrise, Inverness Copse00000000010000
Landscape of Bleached Objec…000000000000
The Window, Iver Heath000000000000
Telecommunications00000000020000
The Separation of Light fro…000000000000
Dymchurch Steps000000000000
Chestnut Waters000000000000
The Creation of Animals000000000000
The Creation of the Starry…00000000010000

Puhelimet tai tietokoneet: missä Paul Nash on selannut?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä taulukko
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet5 00070,4%
puhelimet2 10029,6%

Mikä on Paul Nash -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä taulukko
KieliKäynnitJaa
englanti1 20035,3%
saksa90026,5%
ranska70020,6%
italia2005,9%
Norwegian1002,9%
portugali1002,9%
venäjä1002,9%
ruotsi1002,9%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Paul Nash -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
pe 25 Syy100
la 26 Syy100
su 27 Syy200
ma 28 Syy300
ti 29 Syy0
ke 30 Syy100
to 1 Lok0
pe 2 Lok500
la 3 Lok400
su 4 Lok100
ma 5 Lok500
ti 6 Lok200
ke 7 Lok300
to 8 Lok100
pe 9 Lok200
la 10 Lok0
su 11 Lok200
ma 12 Lok100
ti 13 Lok100
ke 14 Lok500
to 15 Lok300
pe 16 Lok (ennuste)300
la 17 Lok (ennuste)200
su 18 Lok (ennuste)200
ma 19 Lok (ennuste)300
ti 20 Lok (ennuste)100
ke 21 Lok (ennuste)300
to 22 Lok (ennuste)200
pe 23 Lok (ennuste)300
la 24 Lok (ennuste)200
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)400
ti 27 Lok (ennuste)100
ke 28 Lok (ennuste)400
to 29 Lok (ennuste)200
pe 30 Lok (ennuste)400
la 31 Lok (ennuste)200
su 1 Mar (ennuste)200
ma 2 Mar (ennuste)400
ti 3 Mar (ennuste)100
ke 4 Mar (ennuste)400
to 5 Mar (ennuste)200

Paul Nash-kyselyt

Mikä on Paul Nashin katsotuin maalaus?

Landscape of the Moon's Last Phase, jolla on 300 vierailua tai 8% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.

Kuinka monta käyntiä Paul Nash saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

7 100 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (3 500 taiteilijan sivulla, 3 600 maalauksissa).

Selaavatko Paul Nash -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?

Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (70%) ja puhelimet (30%); kärjessä on tietokoneet osuudella 70%.

Millä kielillä Paul Nash on selattu?

englanti (35%), saksa (26%) ja ranska (21%). Suosituin kieli on englanti osuudella 35%.

Onko jokin Paul Nash tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Neutraalit sävyt (Väripaletti): 78% vierailuista suhteessa 60% luettelosta.