Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paula Klien sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Paula Klien: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Paula Klien -taiteilijan maalaus on Blue Node: 500 katselukertaa, mikä on 28% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Embryos 4 ja Salmos. Paula Klien keräsi yhteensä 2 100 käyntiä, joista 300 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 2 100 vierailua. Ostajat suosivat Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia): 39% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 15%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Paula Klien
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Paula Klien -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Blue Node, 2017
500 käyntiä · 27,8%
-
2
Embryos 4, 2018
200 käyntiä · 11,1%
-
3
Salmos, 2016
200 käyntiä · 11,1%
-
4
Invisibilities, 2016
100 käyntiä · 5,6%
-
5
Choice, 2017
100 käyntiä · 5,6%
-
6
All That Glitters, 2017
100 käyntiä · 5,6%
-
7
Preludio, 2017
100 käyntiä · 5,6%
-
8
Fé, 2018
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Tao, 2016
100 käyntiä · 5,6%
-
10
Silence, 2017
100 käyntiä · 5,6%
Kuinka paljon kiinnostusta Paula Klien saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 800 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Paula Klien -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Paula Klien -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 11,1% | 33,3% |
| Pehmeä varjo | 18,5% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 7,4% | 5,6% |
| Kirkas tasapaino | 25,9% | 11,1% |
| Valoisa | 37,0% | 33,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 96,3% | 94,4% |
| Hienovaraiset värit | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 3,7% | 5,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 51,8% | 27,8% |
| Maanläheinen | 29,6% | 50,0% |
| Monokromaattinen | 14,8% | 16,7% |
| Pastellisävyt | 3,7% | 5,6% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 92,6% | 88,9% |
| Tasapainoinen | 7,4% | 11,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 29,6% | 44,4% |
| Pehmeä | 11,1% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 11,1% | 11,1% |
| Voimakas | 7,4% | 5,6% |
| Lausunto | 40,7% | 27,8% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,8% | 38,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,8% | 5,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 37,0% | 16,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 33,3% | 38,9% |
Mitkä Paula Klien -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maré | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Node | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Three Piece Tune 1, 2 and 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Invisibilities | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Choice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Emerging Beauties | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All That Glitters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Paula Klien -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Paula Klien -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Paula Klien: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Paula Klien -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Blue Node on suosituin 500 vierailulla (28% Paula Klien -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Paula Klien herättää?
- 2 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Paula Klien -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Pehmeästi sekoitettu paletti (Väriharmonia): 39% käynneistä 15% luettelosta.