Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paula Rego sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Paula Rego: merkitykselliset luvut
The Dance on Paula Rego -taiteilijan katsotuin maalaus: 1 000 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 29% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat The Familly ja Untitled (388). Yhteensä 2 600 vierailua: 800 taiteilijan sivulla ja 1 800 maalauksissa. Lasku 88% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Elo 2026 (1 700 käyntiä). Vaimea (Värikylläisyys) on suosituin tyyli: 60% vierailuista, 14% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Paula Rego -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Paula Rego -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
The Dance, 1988
1 000 käyntiä · 28,6%
-
2
The Familly
1 000 käyntiä · 28,6%
-
3
Untitled (388)
400 käyntiä · 11,4%
-
4
Self-portrait in red, 1962
300 käyntiä · 8,6%
-
5
Untitled (532)
200 käyntiä · 5,7%
-
6
Sleeping, 1986
100 käyntiä · 2,9%
-
7
The Princess and the Pea, 1978
100 käyntiä · 2,9%
-
8
Nanny, Small Bears and Bogeyman, 1982
100 käyntiä · 2,9%
-
9
Untitled (755)
100 käyntiä · 2,9%
-
10
Untitled (221)
100 käyntiä · 2,9%
Mikä on Paula Rego-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 400 |
| Elo 2026 | 400 | 1 300 |
| Syy 2026 | 100 | 100 |
Kuinka monta kävijää Paula Rego -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Paula Rego maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,2% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 40,8% | 68,6% |
| Pehmeä valoisuus | 30,6% | 20,0% |
| Kirkas tasapaino | 12,2% | 5,7% |
| Valoisa | 6,1% | 5,7% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 14,3% | 60,0% |
| Hienovaraiset värit | 49,0% | 5,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,6% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,1% | 14,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 51,6% | 10,0% |
| Neutraalit sävyt | 38,7% | 40,0% |
| Tumma | 9,7% | 50,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 16,3% | 60,0% |
| Tasapainoinen | 79,6% | 31,4% |
| Voimakas | 4,1% | 8,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 6,1% | 11,4% |
| Tasapainoinen | 8,2% | 31,4% |
| Voimakas | 20,4% | 28,6% |
| Lausunto | 65,3% | 28,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 28,6% | 42,9% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 26,5% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,2% | 14,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 32,6% | 42,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Miten Paula Rego -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sleeping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait in red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (388) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (223) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (236) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Untitled (342) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Crivelli's Garde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (659) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Paula Rego -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 900 | 52,9% |
| italia | 500 | 29,4% |
| englanti | 200 | 11,8% |
| espanja | 100 | 5,9% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Paula Rego -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 400 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 400 |
| ke 7 Lok | 200 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 900 |
| ma 12 Lok | 400 |
| ti 13 Lok | 300 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 800 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 300 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 600 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 200 |
| to 22 Lok (ennuste) | 400 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 1 000 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 400 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 700 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 200 |
| to 29 Lok (ennuste) | 500 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 1 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 500 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 800 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 200 |
| to 5 Mar (ennuste) | 600 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
Paula Rego-kyselyt
Mikä on Paula Regoin katsotuin maalaus?
- The Dance, jolla on 1 000 vierailua tai 29% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Paula Rego saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (800 taiteilijan sivulla, 1 800 maalauksissa).
Onko jokin Paula Rego tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Vaimea (Värikylläisyys): 60% vierailuista suhteessa 14% luettelosta.