Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paulus Moreelse sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Paulus Moreelse: merkitykselliset luvut
Vertumnus ja Pomona on Paulus Moreelse -taiteilijan katsotuin maalaus: 300 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 27% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Portrait of a Middle-Aged Man ja Portrait of an Unknown Lady in Black, with a Broad Cartwheel Ruff. Yhteensä 1 000 vierailua: 200 taiteilijan sivulla ja 800 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Lausunto (Kontrasti) on suosituin tyyli: 91% vierailuista, 38% luettelosta.
Katsotuimmat 7 Paulus Moreelse -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Paulus Moreelse -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Vertumnus ja Pomona, 1625
300 käyntiä · 27,3%
-
2
Portrait of a Middle-Aged Man, 1630
200 käyntiä · 18,2%
-
3
Portrait of an Unknown Lady in Black, with a Broad Cartwheel Ruff
200 käyntiä · 18,2%
-
4
Portrait of a four-year old boy with a club and ball, 1900
100 käyntiä · 9,1%
-
5
Venus and Cupid, 1617
100 käyntiä · 9,1%
-
6
Portrait of a Young Boy, 1630
100 käyntiä · 9,1%
-
7
A Shepherd with a Pipe
100 käyntiä · 9,1%
Mikä on Paulus Moreelse-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 200 |
Kuinka monta kävijää Paulus Moreelse -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Paulus Moreelse maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 70,6% | 75,0% |
| Klassinen | 14,7% | 0,0% |
| Romanttinen | 5,9% | 12,5% |
| Elegantti | 2,9% | 12,5% |
| Ylellinen | 5,9% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 35,3% | 75,0% |
| Melankolinen | 47,1% | 0,0% |
| Romanttinen | 8,8% | 0,0% |
| Nostalginen | 2,9% | 12,5% |
| Rauhallinen | 2,9% | 0,0% |
| Leikkisä | 0,0% | 12,5% |
| Pohtiva | 2,9% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 64,0% | 72,7% |
| Pehmeä varjo | 28,0% | 18,2% |
| Pehmeä valoisuus | 2,0% | 9,1% |
| Kirkas tasapaino | 4,0% | 0,0% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 68,0% | 63,6% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 36,4% |
| Tasapainoisen pehmeä | 4,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 86,0% | 63,6% |
| Tasapainoinen | 14,0% | 36,4% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 22,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 18,0% | 0,0% |
| Voimakas | 12,0% | 9,1% |
| Lausunto | 38,0% | 90,9% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 45,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 45,5% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,0% | 9,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 26,0% | 0,0% |
Miten Paulus Moreelse -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Christian the Y… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man, Probably… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria van Utrec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Johanna Martens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary with Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Paulus Moreelse -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Paulus Moreelse -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 100 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Paulus Moreelse-kyselyt
Mikä on Paulus Moreelsein katsotuin maalaus?
- Vertumnus ja Pomona, jolla on 300 vierailua tai 27% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 7.
Kuinka monta käyntiä Paulus Moreelse saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (200 taiteilijan sivulla, 800 maalauksissa).
Onko jokin Paulus Moreelse tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Lausunto (Kontrasti): 91% vierailuista suhteessa 38% luettelosta.