Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Celis Pérez sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Celis Pérez: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Celis Pérez -taiteilijan maalaus on Abriendo caminos: 600 katselukertaa, mikä on 25% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Resurección ja Misión propria Contruccion -Transformación. Celis Pérez keräsi yhteensä 2 300 käyntiä, joista 500 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 800 vierailua. Vieraat suosivat Energisoiva (Tunteen sävy) -tyyliä: 100% vierailuista, kun taas taiteilijan valikoimasta 50%.
Kävijöiden useimmin avaamat 10 Celis Pérez -taulua
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Celis Pérez -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Abriendo caminos, 1981
600 käyntiä · 25,0%
-
2
Resurección, 1979
300 käyntiä · 12,5%
-
3
Misión propria Contruccion -Transformación, 1970
300 käyntiä · 12,5%
-
4
El pez mágico, 1960
100 käyntiä · 4,2%
-
5
Todo es posible, todo existe, 1973
100 käyntiä · 4,2%
-
6
Espacio roto, 1981
100 käyntiä · 4,2%
-
7
Bird in the space Gold, 2006
100 käyntiä · 4,2%
-
8
La presencia, 1985
100 käyntiä · 4,2%
-
9
The endless column, 2006
100 käyntiä · 4,2%
-
10
Movimiento percutor, 1993
100 käyntiä · 4,2%
Kuinka paljon kiinnostusta Celis Pérez saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 300 |
| Hei 2026 | 500 | 1 300 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Celis Pérez -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä maalauksia Celis Pérez -taiteilijan vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Energisoiva | 50,0% | 100,0% |
| Iloinen | 25,0% | 0,0% |
| Intohimoinen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 22,0% | 16,7% |
| Pehmeä varjo | 32,0% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 26,0% | 8,3% |
| Kirkas tasapaino | 10,0% | 33,3% |
| Valoisa | 10,0% | 16,7% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 20,0% | 29,2% |
| Hienovaraiset värit | 24,0% | 12,5% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,0% | 20,8% |
| Selkeä värikylläisyys | 28,0% | 37,5% |
| Voimakas väri | 10,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 33,3% | 47,1% |
| Tumma | 38,9% | 11,8% |
| Neutraalit sävyt | 25,0% | 35,3% |
| Pastellisävyt | 0,0% | 5,9% |
| Voimakas ja eloisa | 2,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 20,8% |
| Tasapainoinen | 48,0% | 45,8% |
| Voimakas | 30,0% | 33,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 12,5% |
| Pehmeä | 12,0% | 8,3% |
| Tasapainoinen | 14,0% | 12,5% |
| Voimakas | 18,0% | 12,5% |
| Lausunto | 50,0% | 54,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 28,0% | 20,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,0% | 33,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 20,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 34,0% | 20,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,0% | 4,2% |
Mitkä Celis Pérez -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Todo es posible, todo existe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Montevideo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Natura Rerum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait to observe th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El pez mágico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The head First step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Endless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje Ideal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Místico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Músico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Celis Pérez -taiteilijan vierailijat selaavat sivustoa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Celis Pérez -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 100 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Celis Pérez: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Celis Pérez -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Abriendo caminos on suosituin 600 vierailulla (25% Celis Pérez -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Celis Pérez herättää?
- 2 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 1 800 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Celis Pérez -taiteilijan maalauksia vierailijat suosivat?
- Energisoiva (Tunteen sävy): 100% käynneistä 50% luettelosta.