Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Pierre Julien Gilbert sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Pierre Julien Gilbert: ostajien näkymä
Ostajat avaavat The Battle of Grand Port. 24 august 1810 -teoksen useammin kuin mikään muu Pierre Julien Gilbert -taiteilijan maalaus: 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 33% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat COMBAT DES FREGATES LA JUNON ET LA GENTILLE CONTRE LE VAISSEAU ANGLAIS L'ARDENT17 AOUT 1779 ja COMBAT DE LA FREGATE FRANCAISE LA SIRENE CONTRE UNE DIVISION ANGLAISE.22 MARS 1808. Pierre Julien Gilbert sai yhteensä 1 100 käyntiä: 500 taiteilijasivulla ja 600 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 000 vierailua. Mieltymys on selvä: Kirkas tasapaino (Valoisuus) saa 83% käynneistä, mutta se on vain 46% luettelosta.
Pierre Julien Gilbert: 4 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Pierre Julien Gilbert -taiteilijan 4 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
The Battle of Grand Port. 24 august 1810
200 käyntiä · 33,3%
-
2
COMBAT DES FREGATES LA JUNON ET LA GENTILLE CONTRE LE VAISSEAU ANGLAIS L'ARDENT17 AOUT 1779
200 käyntiä · 33,3%
-
3
COMBAT DE LA FREGATE FRANCAISE LA SIRENE CONTRE UNE DIVISION ANGLAISE.22 MARS 1808
100 käyntiä · 16,7%
-
4
COMBAT NAVAL ENTRE LA FREGATE FRANCAISE LA JUNON ET LA FREGATE ANGLAISE LE FOX11 SEPTEMBRE 1778
100 käyntiä · 16,7%
Miten Pierre Julien Gilbert -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Miten Pierre Julien Gilbert -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Pierre Julien Gilbert -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 7,7% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 15,4% | 16,7% |
| Pehmeä valoisuus | 30,8% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 46,2% | 83,3% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 15,4% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 23,1% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,8% | 33,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 30,8% | 33,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 63,6% | 50,0% |
| Neutraalit sävyt | 27,3% | 33,3% |
| Tumma | 9,1% | 16,7% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 23,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 38,5% | 33,3% |
| Voimakas | 38,5% | 66,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 15,4% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 15,4% | 0,0% |
| Voimakas | 15,4% | 0,0% |
| Lausunto | 53,8% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 7,7% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 15,4% | 33,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 7,7% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,5% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 30,8% | 66,7% |
Mitkä Pierre Julien Gilbert -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COMBAT DE LA FREGATE LA VEN… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DE LA FREGATE FRANCA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DU VAISSEAU FRANCAIS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ATTAQUE ET PRISE DU FORT DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DU VAISSEAU L'INTREP… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DE LA FREGATE FRANCA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Battle of Grand Port. 2… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| COMBAT DE LA FREGATE FRANCA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT NAVAL DEVANT CADIX.1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| COMBAT DES FREGATES FRANCAI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Pierre Julien Gilbert -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Pierre Julien Gilbert saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Pierre Julien Gilbert palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Pierre Julien Gilbert -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- The Battle of Grand Port. 24 august 1810: 200 katselukertaa, 33% katseluista. 4 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Pierre Julien Gilbert -yleisön koko?
- 1 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 600 maalauksissa.
Minkä tyyliset Pierre Julien Gilbert -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Kirkas tasapaino (Valoisuus) -maalaukset: 83% vierailuista, 46% luettelosta.