Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
637 378teokset 50 752taiteilijat 4 658museot 32kielet

Robert Delaunay Kysyntä- ja kävijätilastot

1885 – 1941

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Robert Delaunay sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Robert Delaunay: kysyntä yhdellä silmäyksellä

AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Robert Delaunay -taiteilijan maalaus on Pariisin Kaupunki: 7 600 katselukertaa, mikä on 44% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Torni Eiffel ja Eiffel Tower. Robert Delaunay keräsi yhteensä 21 600 käyntiä, joista 6 200 taiteilijan sivulla ja 15 400 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 159% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Syy 2026, 9 600 vierailua. Ostajat selaavat tuotteita kielillä englanti (32%), ranska (21%) ja italia (21%). Ostajat selaavat tietokoneet (69%), puhelimet (24%) ja tabletit (7%). Ostajat suosivat Moderni ja pelkistetty (Tunnelma): 60% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 14%.

Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Robert Delaunay

Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Robert Delaunay -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.

  1. Pariisin Kaupunki 1 Pariisin Kaupunki, 1912 7 600 käyntiä · 44,4%
  2. Torni Eiffel 2 Torni Eiffel, 1914 1 900 käyntiä · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1 000 käyntiä · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 käyntiä · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 käyntiä · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 käyntiä · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 käyntiä · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 käyntiä · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 käyntiä · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 käyntiä · 1,8%

Kuinka paljon kiinnostusta Robert Delaunay saa kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näet tiedot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026200100
Hei 20261 7006 300
Elo 20263003 400
Syy 20264 0005 600

Kuinka usein Robert Delaunay -taiteilijan maalauksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Robert Delaunay -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näet tiedot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Pariisin Kaupunki0000000002 1002 2002 900
Torni Eiffel0000000004002001 200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Millä laitteilla ostajat selaavat Robert Delaunay?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näet tiedot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet14 80068,5%
puhelimet5 20024,1%
tabletit1 6007,4%

Millä kielillä Robert Delaunay -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näet tiedot
KieliKäynnitJaa
englanti1 50031,9%
ranska1 00021,3%
italia1 00021,3%
espanja2004,3%
portugali2004,3%
bulgaria1002,1%
saksa1002,1%
korea1002,1%
hollanti1002,1%
venäjä1002,1%

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Robert Delaunay -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näet tiedot
PäiväKäynnit
la 26 Syy400
su 27 Syy200
ma 28 Syy600
ti 29 Syy700
ke 30 Syy700
to 1 Lok300
pe 2 Lok300
la 3 Lok300
su 4 Lok0
ma 5 Lok500
ti 6 Lok1 200
ke 7 Lok700
to 8 Lok600
pe 9 Lok500
la 10 Lok0
su 11 Lok200
ma 12 Lok600
ti 13 Lok600
ke 14 Lok900
to 15 Lok1 600
pe 16 Lok400
la 17 Lok (ennuste)300
su 18 Lok (ennuste)200
ma 19 Lok (ennuste)700
ti 20 Lok (ennuste)1 100
ke 21 Lok (ennuste)1 000
to 22 Lok (ennuste)1 100
pe 23 Lok (ennuste)500
la 24 Lok (ennuste)300
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)800
ti 27 Lok (ennuste)1 100
ke 28 Lok (ennuste)1 100
to 29 Lok (ennuste)1 100
pe 30 Lok (ennuste)500
la 31 Lok (ennuste)300
su 1 Mar (ennuste)200
ma 2 Mar (ennuste)800
ti 3 Mar (ennuste)1 200
ke 4 Mar (ennuste)1 100
to 5 Mar (ennuste)1 200
pe 6 Mar (ennuste)600

Robert Delaunay: usein kysytyt kysymykset

Mitkä Robert Delaunay -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?

Pariisin Kaupunki on suosituin 7 600 vierailulla (44% Robert Delaunay -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.

Kuinka paljon kiinnostusta Robert Delaunay herättää?

21 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 6 200 taiteilijan sivulla ja 15 400 yksittäisissä maalauksissa.

Millä laitteilla ostajat selaavat Robert Delaunay?

Ostajat selaavat tietokoneet (69%), puhelimet (24%) ja tabletit (7%); tietokoneet muodostaa 69% käynneistä.

Mitä kieliä Robert Delaunay kävijät käyttävät?

englanti (32%), ranska (21%) ja italia (21%). Suosituin kieli on englanti osuudella 32%.

Minkä tyyppisiä Robert Delaunay -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?

Moderni ja pelkistetty (Tunnelma): 60% käynneistä 14% luettelosta.