Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
449 561teokset 30 612taiteilijat 4 658museot 32kielet

Sarah Beddington Suosittuja maalauksia ja kävijätietoja

1964

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Sarah Beddington sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Sarah Beddington: merkitykselliset luvut

Forty Nights 2 on Sarah Beddington -taiteilijan katsotuin maalaus: 100 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 50% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Untitled. Yhteensä 400 vierailua: 200 taiteilijan sivulla ja 200 maalauksissa. Lasku 100% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (300 käyntiä). Pehmeä varjo (Valoisuus) on suosituin tyyli: 50% vierailuista, 11% luettelosta.

Katsotuimmat 2 Sarah Beddington -taidemaalausta katselukertojen perusteella

Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Sarah Beddington -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.

  1. Forty Nights 2 1 Forty Nights 2, 2001 100 käyntiä · 50,0%
  2. Untitled 2 Untitled 100 käyntiä · 50,0%

Mikä on Sarah Beddington-sivun kuukausittainen kävijämäärä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä taulukko
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026200100
Elo 20260100
Syy 202600

Kuinka monta kävijää Sarah Beddington -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Sarah Beddington -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä taulukko
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Forty Nights 1000000000000
Forty Nights 6000000000000
Forty Nights 7000000000000
Forty Nights 5000000000000
Forty Nights 200000000010000
Forty Nights 4000000000000
Forty Nights 3000000000000
Untitled00000000001000
Untitled000000000000

Mikä on Sarah Beddington -yleisön kielijakauma?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Kuinka monta päivittäistä käyntiä Sarah Beddington -sivulla on, ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä taulukko
PäiväKäynnit
ti 22 Syy0
ke 23 Syy0
to 24 Syy0
pe 25 Syy0
la 26 Syy0
su 27 Syy0
ma 28 Syy0
ti 29 Syy0
ke 30 Syy0
to 1 Lok0
pe 2 Lok0
la 3 Lok0
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok0
pe 9 Lok0
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok (ennuste)0
ke 14 Lok (ennuste)0
to 15 Lok (ennuste)0
pe 16 Lok (ennuste)0
la 17 Lok (ennuste)0
su 18 Lok (ennuste)0
ma 19 Lok (ennuste)0
ti 20 Lok (ennuste)0
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0

Sarah Beddington-kyselyt

Mikä on Sarah Beddingtonin katsotuin maalaus?

Forty Nights 2, jolla on 100 vierailua tai 50% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 2.

Kuinka monta käyntiä Sarah Beddington saa sivustolla AllPaintingsStore.com?

400 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (200 taiteilijan sivulla, 200 maalauksissa).

Onko jokin Sarah Beddington tyyli, jota vierailijat suosivat?

Kyllä, Pehmeä varjo (Valoisuus): 50% vierailuista suhteessa 11% luettelosta.