Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Simon Bening sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Simon Bening: ostajien näkymä
Ostajat avaavat The Seven Sorrows of the Virgin -teoksen useammin kuin mikään muu Simon Bening -taiteilijan maalaus: 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 41% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Henry III, Count of Nassau-Breda and Mencía de Mendoza ja Scenes from the Creation. Simon Bening sai yhteensä 1 200 käyntiä: 100 taiteilijasivulla ja 1 100 maalauksissa. Kasvu on positiivista: Lok 2026 aikana käyntimäärät olivat 50% suuremmat kuin Syy 2026 aikana. Paras kuukausi oli Hei 2026: 700 vierailua. Mieltymys on selvä: Tumma (Väripaletti) saa 58% käynneistä, mutta se on vain 5% luettelosta.
Simon Bening: 8 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Simon Bening -taiteilijan 8 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
Miten Simon Bening -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
0
700
Elo 2026
0
0
Syy 2026
0
200
Lok 2026
100
200
Miten Simon Bening -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Simon Bening -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
18,2%
53,3%
Mystinen
31,8%
13,3%
Levollinen
18,2%
6,7%
Klassinen
9,1%
13,3%
Nostalginen
9,1%
6,7%
Dramaattinen
9,1%
0,0%
Eteerinen
4,5%
6,7%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Hengellinen
54,5%
33,3%
Pohtiva
22,7%
60,0%
Rauhallinen
4,5%
6,7%
Seesteinen
9,1%
0,0%
Nostalginen
4,5%
0,0%
Jännitteinen
4,5%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
10,0%
0,0%
Pehmeä varjo
40,0%
29,4%
Pehmeä valoisuus
46,7%
70,6%
Kirkas tasapaino
3,3%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
26,7%
17,6%
Hienovaraiset värit
50,0%
17,6%
Tasapainoisen pehmeä
23,3%
64,7%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
71,4%
33,3%
Tumma
4,8%
58,3%
Neutraalit sävyt
23,8%
8,3%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
26,7%
17,6%
Tasapainoinen
70,0%
76,5%
Voimakas
3,3%
5,9%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
6,7%
0,0%
Pehmeä
26,7%
23,5%
Tasapainoinen
13,3%
5,9%
Voimakas
23,3%
52,9%
Lausunto
30,0%
17,6%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
26,7%
29,4%
Pehmeästi sekoitettu paletti
26,7%
47,1%
Tasapainoinen harmonia
20,0%
11,8%
Vahva väriyhtenäisyys
23,3%
11,8%
Yhtenäinen väripaletti
3,3%
0,0%
Mitkä Simon Bening -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
The Seven Sorrows of the Vi…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Villagers on Their Way to C…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Temptation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pentecost
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
John the Baptist preaching…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Gertrude de Nivelles, f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Simon Bening -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
100
50,0%
hollanti
100
50,0%
Kuinka monta käyntiä Simon Bening saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
Päivä
Käynnit
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
100
ma 19 Lok
100
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
100
to 22 Lok
100
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
0
ma 26 Lok
0
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
100
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
0
ke 4 Mar
0
to 5 Mar
0
pe 6 Mar (ennuste)
0
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
0
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
0
ke 18 Mar (ennuste)
0
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
0
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
0
ke 25 Mar (ennuste)
0
to 26 Mar (ennuste)
0
Tietoa taiteilijasta Simon Bening palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Simon Bening -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
The Seven Sorrows of the Virgin: 700 katselukertaa, 41% katseluista. 8 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Simon Bening -yleisön koko?
1 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 100 taiteilijan sivulla ja 1 100 maalauksissa.
Minkä tyyliset Simon Bening -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
Tumma (Väripaletti) -maalaukset: 58% vierailuista, 5% luettelosta.