Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Stanley Royle sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Stanley Royle: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Stanley Royle -taiteilijan maalaus on Morning on the Derbyshire Moors: 800 katselukertaa, mikä on 33% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Winter, Corfe Castle Village ja Sheffield from Wincobank Wood. Stanley Royle keräsi yhteensä 2 000 käyntiä, joista 100 taiteilijan sivulla ja 1 900 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 600 vierailua. Vieraat suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -tyyliä: 83% vierailuista, kun taas taiteilijan valikoimasta 55%.
Kävijöiden useimmin avaamat 10 Stanley Royle -taulua
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Stanley Royle -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 käyntiä · 33,3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 käyntiä · 8,3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 käyntiä · 8,3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 käyntiä · 8,3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 käyntiä · 4,2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 käyntiä · 4,2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 käyntiä · 4,2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 käyntiä · 4,2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 käyntiä · 4,2%
-
10
Wintertime, 1926
100 käyntiä · 4,2%
Kuinka paljon kiinnostusta Stanley Royle saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 1 500 |
| Elo 2026 | 0 | 400 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Stanley Royle -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä maalauksia Stanley Royle -taiteilijan vierailijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 24,1% | 4,2% |
| Pehmeä valoisuus | 55,2% | 83,3% |
| Kirkas tasapaino | 13,8% | 12,5% |
| Valoisa | 6,9% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 27,6% | 16,7% |
| Hienovaraiset värit | 55,2% | 70,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 13,8% | 8,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,5% | 4,2% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 60,0% | 45,5% |
| Maanläheinen | 26,7% | 45,5% |
| Tumma | 6,7% | 9,1% |
| Pastellisävyt | 6,7% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 24,1% | 4,2% |
| Tasapainoinen | 69,0% | 87,5% |
| Voimakas | 6,9% | 8,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,3% | 4,2% |
| Pehmeä | 13,8% | 8,3% |
| Tasapainoinen | 6,9% | 4,2% |
| Voimakas | 34,5% | 25,0% |
| Lausunto | 34,5% | 58,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 48,3% | 66,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 17,2% | 12,5% |
| Tasapainoinen harmonia | 17,2% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 10,3% | 8,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 6,9% | 4,2% |
Mitkä Stanley Royle -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Millä kielillä Stanley Royle -taiteilijan vierailijat selaavat sivustoa?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Stanley Royle -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
Stanley Royle: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Stanley Royle -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Morning on the Derbyshire Moors on suosituin 800 vierailulla (33% Stanley Royle -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Stanley Royle herättää?
- 2 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 100 taiteilijan sivulla ja 1 900 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Stanley Royle -taiteilijan maalauksia vierailijat suosivat?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 83% käynneistä 55% luettelosta.