Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Stephen W Macphail sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Stephen W Macphail: merkitykselliset luvut
Nativity (from the series 'Just Imagine') on Stephen W Macphail -taiteilijan katsotuin maalaus: 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 22% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Love, Peace, Joke (from the series 'Just Imagine') ja Wind in the Willows (from the series 'Just Imagine'). Yhteensä 1 000 vierailua: 300 taiteilijan sivulla ja 700 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (900 käyntiä). Voimakas (Kontrasti) on suosituin tyyli: 33% vierailuista, 10% luettelosta.
Katsotuimmat 8 Stephen W Macphail -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Stephen W Macphail -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Nativity (from the series 'Just Imagine'), 1990
200 käyntiä · 22,2%
-
2
Love, Peace, Joke (from the series 'Just Imagine'), 1991
100 käyntiä · 11,1%
-
3
Wind in the Willows (from the series 'Just Imagine'), 1990
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Evil (from the series 'Just Imagine'), 1991
100 käyntiä · 11,1%
-
5
The Parson's Brandy (from the series 'Just Imagine'), 1990
100 käyntiä · 11,1%
-
6
Holey Island (from the series 'Just Imagine'), 1990
100 käyntiä · 11,1%
-
7
'I'm Gonna Get You' (from the series 'Just Imagine'), 1991
100 käyntiä · 11,1%
-
8
The Leap (from the series 'Just Imagine'), 1991
100 käyntiä · 11,1%
Mikä on Stephen W Macphail-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 100 | 0 |
Kuinka monta kävijää Stephen W Macphail -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Stephen W Macphail maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 25,0% | 44,4% |
| Pehmeä valoisuus | 35,0% | 11,1% |
| Kirkas tasapaino | 40,0% | 44,4% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 0,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 15,0% | 11,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 55,0% | 44,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 30,0% | 44,4% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 47,1% | 37,5% |
| Tumma | 29,4% | 50,0% |
| Maanläheinen | 23,5% | 12,5% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 65,0% | 66,7% |
| Voimakas | 35,0% | 33,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 5,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 25,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 25,0% | 33,3% |
| Voimakas | 10,0% | 33,3% |
| Lausunto | 35,0% | 22,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 45,0% | 55,6% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 20,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,0% | 22,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 15,0% | 22,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 0,0% | 0,0% |
Miten Stephen W Macphail -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wild Gravity (from the seri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crossing (from the seri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holey Island (from the seri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Parson's Brandy (from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mystery Train (from the ser… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nativity (from the series '… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William's Mission (from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wind in the Willows (from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Nursery Rhyme (from the ser… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Leap (from the series '… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Stephen W Macphail -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 100 | 100,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Stephen W Macphail -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 300 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Stephen W Macphail-kyselyt
Mikä on Stephen W Macphailin katsotuin maalaus?
- Nativity (from the series 'Just Imagine'), jolla on 200 vierailua tai 22% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 8.
Kuinka monta käyntiä Stephen W Macphail saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 1 000 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (300 taiteilijan sivulla, 700 maalauksissa).
Onko jokin Stephen W Macphail tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Voimakas (Kontrasti): 33% vierailuista suhteessa 10% luettelosta.