Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Theodoor Van Thulden sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Theodoor Van Thulden: merkitykselliset luvut
Triumph der Galathea on Theodoor Van Thulden -taiteilijan katsotuin maalaus: 600 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 17% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Time Reveals the Truth ja Harmony and Marriage. Yhteensä 3 600 vierailua: 300 taiteilijan sivulla ja 3 300 maalauksissa. Lasku 50% välillä Elo 2026 ja Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (2 700 käyntiä). Laitetyyppien jakauma: tietokoneet (81%) ja puhelimet (19%) Eteerinen (Tunnelma) on suosituin tyyli: 35% vierailuista, 14% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Theodoor Van Thulden -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Theodoor Van Thulden -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Triumph der Galathea, 1659
600 käyntiä · 17,1%
-
2
Time Reveals the Truth, 1657
300 käyntiä · 8,6%
-
3
Harmony and Marriage, 1652
200 käyntiä · 5,7%
-
4
The Gods mourning Phaeton
200 käyntiä · 5,7%
-
5
Theodoor van Thulden Antiochus and Stratonice
200 käyntiä · 5,7%
-
6
Allegory of Antwerp
200 käyntiä · 5,7%
-
7
The Rape of the Sabines
200 käyntiä · 5,7%
-
8
SAINT FRANCOIS DE PAULE GUERISSANT JEAN CARATELLO, DIT AUTREFOIS MIRACLE DE SAINT MARTIN
200 käyntiä · 5,7%
-
9
Saint François de Paule prophétisant un fils à Louise de Savoie
200 käyntiä · 5,7%
-
10
L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET DE L'ESPAGNE
200 käyntiä · 5,7%
Mikä on Theodoor Van Thulden-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 2 400 |
| Elo 2026 | 0 | 600 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
Kuinka monta kävijää Theodoor Van Thulden -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Theodoor Van Thulden maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Elegantti | 71,4% | 47,1% |
| Eteerinen | 14,3% | 35,3% |
| Dramaattinen | 14,3% | 17,6% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Romanttinen | 28,6% | 47,1% |
| Pohtiva | 28,6% | 23,5% |
| Salaperäinen | 14,3% | 17,6% |
| Dramaattinen | 14,3% | 11,8% |
| Toiveikas | 14,3% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 56,0% | 54,3% |
| Pehmeä varjo | 28,0% | 28,6% |
| Pehmeä valoisuus | 16,0% | 17,1% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 24,0% | 22,9% |
| Hienovaraiset värit | 36,0% | 20,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 40,0% | 57,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 36,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 64,0% | 80,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,0% | 2,9% |
| Pehmeä | 12,0% | 8,6% |
| Tasapainoinen | 20,0% | 28,6% |
| Voimakas | 40,0% | 45,7% |
| Lausunto | 20,0% | 14,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,0% | 5,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,0% | 8,6% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,0% | 8,6% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,0% | 42,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 28,0% | 34,3% |
Miten Theodoor Van Thulden -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Triumph der Galathea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 100 |
| Time Reveals the Truth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| SAINT FRANCOIS DE PAULE GUE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Saint François de Paule pro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harmony and Marriage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| LE CHRIST RESSUSCITE APPARA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of the return of p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Time Reveals the Truth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gods mourning Phaeton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Puhelimet tai tietokoneet: missä Theodoor Van Thulden on selannut?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä taulukko
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 2 900 | 80,6% |
| puhelimet | 700 | 19,4% |
Mikä on Theodoor Van Thulden -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Theodoor Van Thulden -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 300 |
| pe 9 Lok | 400 |
| la 10 Lok | 300 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 100 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 400 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 500 |
| la 17 Lok (ennuste) | 400 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 500 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 600 |
| la 24 Lok (ennuste) | 500 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 300 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 500 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 700 |
| la 31 Lok (ennuste) | 500 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 400 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 200 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Theodoor Van Thulden-kyselyt
Mikä on Theodoor Van Thuldenin katsotuin maalaus?
- Triumph der Galathea, jolla on 600 vierailua tai 17% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Theodoor Van Thulden saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 3 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (300 taiteilijan sivulla, 3 300 maalauksissa).
Selaavatko Theodoor Van Thulden -teoksia enemmän puhelimilla vai tietokoneilla?
- Käynnit jakautuvat seuraavasti: tietokoneet (81%) ja puhelimet (19%); kärjessä on tietokoneet osuudella 81%.
Onko jokin Theodoor Van Thulden tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Eteerinen (Tunnelma): 35% vierailuista suhteessa 14% luettelosta.