Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Théodore Ralli sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Théodore Ralli: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Théodore Ralli -taiteilijan maalaus on The Offering: 200 katselukertaa, mikä on 17% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: The Laundress ja Flirtation. Théodore Ralli keräsi yhteensä 1 600 käyntiä, joista 600 taiteilijan sivulla ja 1 000 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 67% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 200 vierailua. Ostajat suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 33% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 23%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Théodore Ralli
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Théodore Ralli -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
The Offering
200 käyntiä · 16,7%
-
2
The Laundress
200 käyntiä · 16,7%
-
3
Flirtation
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Sleeping Concubine
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Reclining nude
100 käyntiä · 8,3%
-
6
In the Mosque
100 käyntiä · 8,3%
-
7
Marionettes in the Harem, 1881
100 käyntiä · 8,3%
-
8
at the bath
100 käyntiä · 8,3%
-
9
La Sentinelle
100 käyntiä · 8,3%
-
10
An Eastern Guard
100 käyntiä · 8,3%
Kuinka paljon kiinnostusta Théodore Ralli saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 900 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Kuinka usein Théodore Ralli -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Théodore Ralli -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 19,2% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 46,2% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 23,1% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 11,5% | 16,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 23,1% | 16,7% |
| Hienovaraiset värit | 42,3% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 30,8% | 25,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 3,9% | 8,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 84,0% | 80,0% |
| Neutraalit sävyt | 12,0% | 10,0% |
| Metallinhohto | 4,0% | 10,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 19,2% | 8,3% |
| Tasapainoinen | 73,1% | 75,0% |
| Voimakas | 7,7% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 7,7% | 8,3% |
| Pehmeä | 30,8% | 25,0% |
| Tasapainoinen | 3,9% | 8,3% |
| Voimakas | 30,8% | 33,3% |
| Lausunto | 26,9% | 25,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 3,9% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 15,4% | 25,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 3,9% | 8,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 61,5% | 58,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 15,4% | 8,3% |
Mitkä Théodore Ralli -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holy Friday (La Vestale Chr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Friday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marionettes in the Harem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captive (Turkish Plunde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eavesdropping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Booty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Concubine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Millä kielillä Théodore Ralli -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 200 | 66,7% |
| saksa | 100 | 33,3% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Théodore Ralli -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 200 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 100 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
Théodore Ralli: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Théodore Ralli -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- The Offering on suosituin 200 vierailulla (17% Théodore Ralli -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Théodore Ralli herättää?
- 1 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 1 000 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Théodore Ralli -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 33% käynneistä 23% luettelosta.