Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas Duncan sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas Duncan: merkitykselliset luvut
Braan, a Celebrated Scottish Deerhound on Thomas Duncan -taiteilijan katsotuin maalaus: 1 000 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 42% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat The Martyrdom of John Brown of Priesthill ja Self portrait. Yhteensä 2 300 vierailua: 600 taiteilijan sivulla ja 1 700 maalauksissa. Lasku 60% välillä Syy 2026 ja Lok 2026. Paras kuukausi: Hei 2026 (1 500 käyntiä). Tasapainoinen (Kontrasti) on suosituin tyyli: 42% vierailuista, 6% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Thomas Duncan -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Thomas Duncan -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Braan, a Celebrated Scottish Deerhound
1 000 käyntiä · 41,7%
-
2
The Martyrdom of John Brown of Priesthill
200 käyntiä · 8,3%
-
3
Self portrait
200 käyntiä · 8,3%
-
4
George Wishart Administering the Sacrament in the Prison of the Castle of St Andrews on the Day of his Execution
100 käyntiä · 4,2%
-
5
The Brother of Ina, Dowager Duchess of Argyll, as a Boy
100 käyntiä · 4,2%
-
6
David morison
100 käyntiä · 4,2%
-
7
The waefu' heart
100 käyntiä · 4,2%
-
8
John McNeill of Colonsay and Oronsay
100 käyntiä · 4,2%
-
9
The Right Honourable Fox Maule-Ramsay
100 käyntiä · 4,2%
-
10
Alexander MacDuff of Bonhard
100 käyntiä · 4,2%
Mikä on Thomas Duncan-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 1 200 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 500 |
| Lok 2026 | 200 | 0 |
Kuinka monta kävijää Thomas Duncan -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Thomas Duncan maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 76,0% | 87,5% |
| Pehmeä varjo | 12,0% | 8,3% |
| Pehmeä valoisuus | 10,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 2,0% | 4,2% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 38,0% | 29,2% |
| Hienovaraiset värit | 32,0% | 20,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,0% | 50,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 89,6% | 95,8% |
| Tumma | 8,3% | 0,0% |
| Neutraalit sävyt | 2,1% | 4,2% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 62,0% | 45,8% |
| Tasapainoinen | 36,0% | 54,2% |
| Voimakas | 2,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 50,0% | 37,5% |
| Pehmeä | 20,0% | 8,3% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 41,7% |
| Voimakas | 10,0% | 8,3% |
| Lausunto | 14,0% | 4,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,0% | 8,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 14,0% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 75,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 26,0% | 0,0% |
Miten Thomas Duncan -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braan, a Celebrated Scottis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| A milkmaid in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend thomas chalmers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The waefu' heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Katherine Monro, Lady Steua… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anne Page Inviting Slender… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam anderson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bo Peep, Portrait of a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The entrance of prince char… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prince Charles Edward Stuar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Thomas Duncan -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Thomas Duncan -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 100 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 200 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 300 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 200 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 400 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 200 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 400 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Thomas Duncan-kyselyt
Mikä on Thomas Duncanin katsotuin maalaus?
- Braan, a Celebrated Scottish Deerhound, jolla on 1 000 vierailua tai 42% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Thomas Duncan saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 1 700 maalauksissa).
Onko jokin Thomas Duncan tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen (Kontrasti): 42% vierailuista suhteessa 6% luettelosta.