Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas Luny sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas Luny: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Thomas Luny -taiteilijan maalaus on Off Dartmouth, Devon: 300 katselukertaa, mikä on 12% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth ja Mount St Michael. Thomas Luny keräsi yhteensä 2 500 käyntiä, joista 400 taiteilijan sivulla ja 2 100 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 33% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 800 vierailua. Ostajat suosivat Voimakas (Värin voimakkuus): 42% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 20%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Thomas Luny
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Thomas Luny -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Off Dartmouth, Devon
300 käyntiä · 12,5%
-
2
Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth
200 käyntiä · 8,3%
-
3
Mount St Michael
200 käyntiä · 8,3%
-
4
Battle of the nile august 1st at - (10pm), 1798
100 käyntiä · 4,2%
-
5
Fishermen unloading the catch with a merchant ship in calm water off brymer bay devon
100 käyntiä · 4,2%
-
6
Hms 'victory' Raking The 'salvador Del Mundo' At The Battle Of Cape St Vincent
100 käyntiä · 4,2%
-
7
Fishing Scene, Teignmouth Beach And The Ness, Devon
100 käyntiä · 4,2%
-
8
A Coastal Landscape With Fisherfolk On A Boat
100 käyntiä · 4,2%
-
9
The Battle Of Navarino
100 käyntiä · 4,2%
-
10
Sea Piece
100 käyntiä · 4,2%
Kuinka paljon kiinnostusta Thomas Luny saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 200 |
| Hei 2026 | 300 | 1 500 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
Kuinka usein Thomas Luny -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Thomas Luny -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 12,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 18,0% | 25,0% |
| Pehmeä valoisuus | 28,0% | 20,8% |
| Kirkas tasapaino | 40,0% | 54,2% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 32,0% | 20,8% |
| Hienovaraiset värit | 36,0% | 29,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,0% | 29,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 16,0% | 20,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 53,5% | 70,0% |
| Maanläheinen | 30,2% | 20,0% |
| Tumma | 16,3% | 10,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 28,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 52,0% | 45,8% |
| Voimakas | 20,0% | 41,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,0% | 4,2% |
| Pehmeä | 24,0% | 12,5% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 20,8% |
| Voimakas | 26,0% | 20,8% |
| Lausunto | 38,0% | 41,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 8,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,0% | 8,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,0% | 20,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 50,0% | 62,5% |
Mitkä Thomas Luny -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Battle Of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victorious' Taking The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Burning Hulk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fire At Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victory' Raking The 's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Off the Squadron, Cowes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H.M.S. Victorious Taking Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yachting Off The Royal Yach… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of Algiers, 27th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Thomas Luny -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Thomas Luny -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Thomas Luny: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Thomas Luny -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Off Dartmouth, Devon on suosituin 300 vierailulla (12% Thomas Luny -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Thomas Luny herättää?
- 2 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 400 taiteilijan sivulla ja 2 100 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Thomas Luny -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Voimakas (Värin voimakkuus): 42% käynneistä 20% luettelosta.