Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Thomas Sidney Cooper sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Thomas Sidney Cooper: ostajien näkymä
Ostajat avaavat The Lord Of The Pastures -teoksen useammin kuin mikään muu Thomas Sidney Cooper -taiteilijan maalaus: 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 24% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat An Evening Drink ja Morning, Canterbury Meadows, Kent. Thomas Sidney Cooper sai yhteensä 2 600 käyntiä: 1 100 taiteilijasivulla ja 1 500 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 1 900 vierailua. Mieltymys on selvä: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) saa 65% käynneistä, mutta se on vain 50% luettelosta.
Thomas Sidney Cooper: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Thomas Sidney Cooper -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
The Lord Of The Pastures
400 käyntiä · 23,5%
-
2
An Evening Drink, 1897
200 käyntiä · 11,8%
-
3
Morning, Canterbury Meadows, Kent, 1869
200 käyntiä · 11,8%
-
4
Heat Showers in August, 1857
100 käyntiä · 5,9%
-
5
Mountain Sheep, 1862
100 käyntiä · 5,9%
-
6
Peasants and Sheep
100 käyntiä · 5,9%
-
7
Midday Repose, 1866
100 käyntiä · 5,9%
-
8
The Evening Drink in the Canterbury Meadows, 1851
100 käyntiä · 5,9%
-
9
A Group of Cattle, 1877
100 käyntiä · 5,9%
-
10
Cattle Wattering
100 käyntiä · 5,9%
Miten Thomas Sidney Cooper -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 700 | 1 200 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 200 |
Miten Thomas Sidney Cooper -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Thomas Sidney Cooper -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 6,0% | 11,8% |
| Pehmeä valoisuus | 34,0% | 47,1% |
| Kirkas tasapaino | 54,0% | 35,3% |
| Valoisa | 4,0% | 5,9% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 10,0% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 50,0% | 64,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,0% | 17,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 17,6% |
| Voimakas väri | 2,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 60,9% | 58,8% |
| Maanläheinen | 34,8% | 35,3% |
| Tumma | 4,3% | 5,9% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 6,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 78,0% | 82,3% |
| Voimakas | 16,0% | 17,6% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 12,0% | 11,8% |
| Lausunto | 88,0% | 88,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 4,0% | 11,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 11,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 52,0% | 41,2% |
| Yhtenäinen väripaletti | 36,0% | 35,3% |
Mitkä Thomas Sidney Cooper -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meadows Near Canterbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goats and Kids in a Shed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Drink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Sheep (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Cattle by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Home Farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep in the Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning, Canterbury Meadows… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Lord Of The Pastures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
Millä kielillä Thomas Sidney Cooper -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Avaa tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 300 | 100,0% |
Kuinka monta käyntiä Thomas Sidney Cooper saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 400 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 400 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 200 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 200 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 100 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 100 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 100 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 100 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Thomas Sidney Cooper palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Thomas Sidney Cooper -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- The Lord Of The Pastures: 400 katselukertaa, 24% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Thomas Sidney Cooper -yleisön koko?
- 2 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 100 taiteilijan sivulla ja 1 500 maalauksissa.
Minkä tyyliset Thomas Sidney Cooper -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) -maalaukset: 65% vierailuista, 50% luettelosta.