Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Valentin De Boulogne sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Valentin De Boulogne: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Dream of Saint Joseph -teoksen useammin kuin mikään muu Valentin De Boulogne -taiteilijan maalaus: 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 10% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Christ Crowned with Thorns ja Soldiers Playing Cards and Dice (The Cheats). Valentin De Boulogne sai yhteensä 4 000 käyntiä: 1 400 taiteilijasivulla ja 2 600 maalauksissa. Kasvu hidastui: Syy 2026 oli 100% vähemmän käyntejä kuin Elo 2026. Paras kuukausi oli Hei 2026: 3 500 vierailua. Vierailut laitteittain: tietokoneet (92%) ja puhelimet (8%). Mieltymys on selvä: Seesteinen (Kontrasti) saa 45% käynneistä, mutta se on vain 32% luettelosta.
Valentin De Boulogne: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
Valentin De Boulogne -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
-
1
Dream of Saint Joseph, 1624
300 käyntiä · 10,3%
-
2
Christ Crowned with Thorns, 1616
200 käyntiä · 6,9%
-
3
Soldiers Playing Cards and Dice (The Cheats), 1618
200 käyntiä · 6,9%
-
4
The Judgment of Solomon, 1620
200 käyntiä · 6,9%
-
5
Christ and the Adulteress, 1618
200 käyntiä · 6,9%
-
6
Saint John the Baptist, 1613
200 käyntiä · 6,9%
-
7
David with the Head of Goliath and Two Soldiers, 1620
100 käyntiä · 3,4%
-
8
Expulsion of the Money-Changers from the Temple, 1620
100 käyntiä · 3,4%
-
9
The Last Supper, 1625
100 käyntiä · 3,4%
-
10
St John the Baptist, 1628
100 käyntiä · 3,4%
Miten Valentin De Boulogne -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 400 |
| Hei 2026 | 1 400 | 2 100 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Miten Valentin De Boulogne -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Valentin De Boulogne -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 22,2% | 25,0% |
| Salaperäinen | 27,8% | 18,8% |
| Melankolinen | 22,2% | 18,8% |
| Melankolinen | 11,1% | 12,5% |
| Hengellinen | 5,6% | 12,5% |
| Vaikuttava | 5,6% | 6,2% |
| Jännitteinen | 5,6% | 6,2% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 96,0% | 100,0% |
| Pehmeä varjo | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 0,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 2,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 72,0% | 72,4% |
| Hienovaraiset värit | 26,0% | 24,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 2,0% | 3,5% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 95,2% | 95,7% |
| Monokromaattinen | 2,4% | 4,3% |
| Pastellisävyt | 2,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 94,0% | 89,7% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 10,3% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 32,0% | 44,8% |
| Pehmeä | 30,0% | 24,1% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 0,0% |
| Voimakas | 18,0% | 10,3% |
| Lausunto | 10,0% | 20,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 10,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 10,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 17,2% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 56,0% | 58,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 12,0% | 3,5% |
Mitkä Valentin De Boulogne -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Judgment of Solomon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card-sharpers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Martyrdom of St Processus a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Supper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Expulsion of the Money-Chan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Martyrdom of St Lawrence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fortune Teller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Valentin De Boulogne -yleisön laitekohtainen jakauma?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Avaa tilastot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 700 | 92,5% |
| puhelimet | 300 | 7,5% |
Millä kielillä Valentin De Boulogne -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Valentin De Boulogne saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 200 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 100 |
| su 4 Lok | 100 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 200 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 100 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
Tietoa taiteilijasta Valentin De Boulogne palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä Valentin De Boulogne -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Dream of Saint Joseph: 300 katselukertaa, 10% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on Valentin De Boulogne -yleisön koko?
- 4 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 1 400 taiteilijan sivulla ja 2 600 maalauksissa.
Mitä laitteita Valentin De Boulogne -taiteilijan vierailijat käyttävät?
- Käyntejä on jaettu tietokoneet (92%) ja puhelimet (8%) laitteeseen; suosituin on tietokoneet osuudella 92%.
Minkä tyyliset Valentin De Boulogne -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Seesteinen (Kontrasti) -maalaukset: 45% vierailuista, 32% luettelosta.