Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Victor Jean Nicolle sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Victor Jean Nicolle: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Victor Jean Nicolle -taiteilijan maalaus on The Arch Of Septimius Severus Rome; And The Piazza Monte Magnanapoli, Rome: 300 katselukertaa, mikä on 21% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: View of the Facade of the Theatre Italien ja Figures At A Fountain Below The Arch Of A Roman Ruin; And A Woman At An Altar, A Monk And Two Other Women By Ruins. Victor Jean Nicolle keräsi yhteensä 1 400 käyntiä, joista 200 taiteilijan sivulla ja 1 200 yksittäisissä teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026, 1 300 vierailua. Ostajat suosivat Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 79% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 54%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Victor Jean Nicolle
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Victor Jean Nicolle -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
The Arch Of Septimius Severus Rome; And The Piazza Monte Magnanapoli, Rome
300 käyntiä · 21,4%
-
2
View of the Facade of the Theatre Italien
200 käyntiä · 14,3%
-
3
Figures At A Fountain Below The Arch Of A Roman Ruin; And A Woman At An Altar, A Monk And Two Other Women By Ruins
100 käyntiä · 7,1%
-
4
Port Chiaia With Background To The City Of Mergellina, Says Van Wittel
100 käyntiä · 7,1%
-
5
An Inundated Temple Seen Through An Arch, With A Group Of Soldiers In The Foreground
100 käyntiä · 7,1%
-
6
Iew Of The Pont Neuf From A Bull's Eye Window Of The Louvre
100 käyntiä · 7,1%
-
7
View From Under The Ponte Rotto Rome, With A Couple Discussing And Houses In Background
100 käyntiä · 7,1%
-
8
Terrace On The Coast Ligure, Hunting First Plan With Selling Musician Rosaries
100 käyntiä · 7,1%
-
9
View of the Church of St. Genevieve
100 käyntiä · 7,1%
-
10
View of the Portal of the Church of Saint-Gervais
100 käyntiä · 7,1%
Kuinka paljon kiinnostusta Victor Jean Nicolle saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 1 100 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Victor Jean Nicolle -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Victor Jean Nicolle -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 14,3% |
| Pehmeä varjo | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 24,0% | 21,4% |
| Kirkas tasapaino | 60,0% | 35,7% |
| Valoisa | 10,0% | 28,6% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 30,0% | 21,4% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 64,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 26,0% | 14,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 24,0% | 21,4% |
| Tasapainoinen | 54,0% | 78,6% |
| Voimakas | 22,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 22,0% | 14,3% |
| Pehmeä | 24,0% | 7,1% |
| Tasapainoinen | 10,0% | 28,6% |
| Voimakas | 22,0% | 14,3% |
| Lausunto | 22,0% | 35,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,0% | 7,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 4,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 7,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 18,0% | 28,6% |
| Yhtenäinen väripaletti | 62,0% | 57,1% |
Mitkä Victor Jean Nicolle -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of the Church of St. G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Man Meditating Among Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Facade of the T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Shrine At The Corner Of V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Palais du Senat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Walled Italian Town With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Street With A Wo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inundated Ruins With Soldie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the piazza colonna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Pantheon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Victor Jean Nicolle -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Victor Jean Nicolle -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ma 21 Syy | 0 |
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 100 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
Victor Jean Nicolle: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Victor Jean Nicolle -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- The Arch Of Septimius Severus Rome; And The Piazza Monte Magnanapoli, Rome on suosituin 300 vierailulla (21% Victor Jean Nicolle -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Victor Jean Nicolle herättää?
- 1 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 1 200 yksittäisissä maalauksissa.
Minkä tyyppisiä Victor Jean Nicolle -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 79% käynneistä 54% luettelosta.