Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Victor Navlet sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Victor Navlet: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Victor Navlet -taiteilijan maalaus on General View Of Paris From A Hot-air Balloon: 3 500 katselukertaa, mikä on 51% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon ja Vatican Library. Victor Navlet keräsi yhteensä 12 300 käyntiä, joista 6 600 taiteilijan sivulla ja 5 700 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä laski: vierailut vähentyivät 68% välillä Syy 2026–Lok 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 6 700 vierailua. Ostajat selaavat puhelimet (75%), tietokoneet (22%) ja tabletit (3%). Ostajat suosivat Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 77% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 15%.
Ostajat avaavat eniten 8 maalausta taiteilijalta Victor Navlet
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 8 Victor Navlet -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
General View Of Paris From A Hot-air Balloon, 1855
3 500 käyntiä · 50,7%
-
2
General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon
1 700 käyntiä · 24,6%
-
3
Vatican Library
600 käyntiä · 8,7%
-
4
The Senate's room of lost steps The Senate's conference room
600 käyntiä · 8,7%
-
5
The Staircase Of The Paris Opera, 1880
200 käyntiä · 2,9%
-
6
Hall Of Constantine In The Vatican
100 käyntiä · 1,4%
-
7
The Roman Forum seen from the Tabularium
100 käyntiä · 1,4%
-
8
Entrée des appartements du Pape
100 käyntiä · 1,4%
Kuinka paljon kiinnostusta Victor Navlet saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 3 600 | 3 100 |
| Elo 2026 | 200 | 100 |
| Syy 2026 | 1 900 | 2 100 |
| Lok 2026 | 900 | 400 |
Kuinka usein Victor Navlet -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Victor Navlet -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Rauhallinen | 33,3% | 92,1% |
| Energisoiva | 33,3% | 5,3% |
| Melankolinen | 33,3% | 2,6% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 65,0% | 20,3% |
| Pehmeä varjo | 10,0% | 2,9% |
| Pehmeä valoisuus | 15,0% | 76,8% |
| Kirkas tasapaino | 10,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 35,0% | 75,4% |
| Hienovaraiset värit | 45,0% | 7,2% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 17,4% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 70,0% | 81,2% |
| Tasapainoinen | 30,0% | 18,8% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 50,0% | 36,2% |
| Pehmeä | 15,0% | 8,7% |
| Tasapainoinen | 5,0% | 0,0% |
| Voimakas | 15,0% | 50,7% |
| Lausunto | 15,0% | 4,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 15,0% | 26,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 50,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 5,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 20,0% | 2,9% |
| Yhtenäinen väripaletti | 50,0% | 20,3% |
Mitkä Victor Navlet -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| General View Of Paris From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 700 | 100 | 1 000 | 100 |
| The Roman Forum seen from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Staircase Of The Paris… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le foyer de la danse à l'Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrée des appartements du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signing Room at the Vatican | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enamels room of the Cluny m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Senate's room of lost s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| The Salle des Pas Perdus in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ostajat selaavat Victor Navlet?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| puhelimet | 9 200 | 74,8% |
| tietokoneet | 2 700 | 22,0% |
| tabletit | 400 | 3,3% |
Millä kielillä Victor Navlet -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 900 | 90,0% |
| saksa | 100 | 10,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Victor Navlet -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 100 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 200 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 100 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 100 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 600 |
| to 5 Mar | 200 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 800 |
| to 12 Mar (ennuste) | 300 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 1 000 |
| to 19 Mar (ennuste) | 400 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 1 100 |
| to 26 Mar (ennuste) | 400 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 100 |
Victor Navlet: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Victor Navlet -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- General View Of Paris From A Hot-air Balloon on suosituin 3 500 vierailulla (51% Victor Navlet -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 8 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Victor Navlet herättää?
- 12 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 6 600 taiteilijan sivulla ja 5 700 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Victor Navlet?
- Ostajat selaavat puhelimet (75%), tietokoneet (22%) ja tabletit (3%); puhelimet muodostaa 75% käynneistä.
Minkä tyyppisiä Victor Navlet -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Pehmeä valoisuus (Valoisuus): 77% käynneistä 15% luettelosta.