Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Wang Guangyi sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Wang Guangyi: merkitykselliset luvut
Virus Carrier No.1 on Wang Guangyi -taiteilijan katsotuin maalaus: 100 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 17% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Frozen North Pole No.28 ja Black Rationality-Pathology Analysis. Yhteensä 600 vierailua: 0 taiteilijan sivulla ja 600 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (500 käyntiä). Maanläheinen (Väripaletti) on suosituin tyyli: 50% vierailuista, 21% luettelosta.
Katsotuimmat 6 Wang Guangyi -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Wang Guangyi -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Virus Carrier No.1
100 käyntiä · 16,7%
-
2
Frozen North Pole No.28
100 käyntiä · 16,7%
-
3
Black Rationality-Pathology Analysis
100 käyntiä · 16,7%
-
4
Frozen North Pole No.25
100 käyntiä · 16,7%
-
5
Famous Painting Covered with Quick-Drying Industrial Paint 1-5
100 käyntiä · 16,7%
-
6
Great Criticism Series Nike
100 käyntiä · 16,7%
Mikä on Wang Guangyi-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 500 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Kuinka monta kävijää Wang Guangyi -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Wang Guangyi maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Voimakas | 50,0% | 25,0% |
| Mystinen | 25,0% | 50,0% |
| Dramaattinen | 12,5% | 25,0% |
| Leikkisä | 12,5% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Salaperäinen | 25,0% | 50,0% |
| Pohtiva | 25,0% | 25,0% |
| Dramaattinen | 12,5% | 25,0% |
| Vaikuttava | 25,0% | 0,0% |
| Leikkisä | 12,5% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 14,8% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 44,4% | 66,7% |
| Pehmeä valoisuus | 33,3% | 16,7% |
| Kirkas tasapaino | 7,4% | 16,7% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 37,0% | 50,0% |
| Hienovaraiset värit | 11,1% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,1% | 16,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 33,3% | 16,7% |
| Voimakas väri | 7,4% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 63,2% | 25,0% |
| Maanläheinen | 21,1% | 50,0% |
| Neutraalit sävyt | 10,5% | 25,0% |
| Monokromaattinen | 5,3% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 25,9% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 33,3% | 50,0% |
| Voimakas | 40,7% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 14,8% | 16,7% |
| Pehmeä | 25,9% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas | 14,8% | 0,0% |
| Lausunto | 44,4% | 66,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,8% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 18,5% | 16,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 25,9% | 50,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 25,9% | 16,7% |
| Yhtenäinen väripaletti | 14,8% | 0,0% |
Miten Wang Guangyi -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Great Criticism-Red Parker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Criticism-Marlboro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eastern European Landscapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Rationality-Pathology… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Virus Carrier No.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Frozen North Pole No.28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Post-Classical-The Return o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Post-Classical-Death of Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Rationality-Pathology… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Passport No.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mikä on Wang Guangyi -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä taulukko
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| saksa | 100 | 50,0% |
| englanti | 100 | 50,0% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Wang Guangyi -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 300 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 100 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 200 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 100 |
Wang Guangyi-kyselyt
Mikä on Wang Guangyiin katsotuin maalaus?
- Virus Carrier No.1, jolla on 100 vierailua tai 17% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 6.
Kuinka monta käyntiä Wang Guangyi saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 600 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (0 taiteilijan sivulla, 600 maalauksissa).
Onko jokin Wang Guangyi tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Maanläheinen (Väripaletti): 50% vierailuista suhteessa 21% luettelosta.